Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 15-01-2017

  Witam Jestem po pierwszej dawce myocet. Właśnie zakończyłam leczenie Xelodą i Lapatynibem ponieważ zmiany w płucach powiększają się. Co do głowy najpierw była poprawa ale po ostatnim tk wyszło że się pogarsza. Czy ktoś leczy się obecnie myocet'em?

  cały wątek

 • 21-09-2016

  Ja ogólnie czuję się dobrze. Nie mam żadnych dolegliwości związanych z głową. Ostatnio podniosła mi się bilirubina z 30 do 49 więc nie dostałam chemii. Dostałam sól fizjologiczną na oczyszczenie i kazano dużo pić. Niestety dopadła mnie gorączka która trzymała mnie 1,5 tygodnia. Obecnie muszę brać sterydy bo zaczęło mnie mdlić. W piątek będę jechać na badanie krwi, zobaczymy jakie będą wyniki.

  cały wątek

 • 03-09-2016

  Z witaminą C chodzi mi bardziej o wzmocnienie odporności, aby nie łapać tak infekcji bo okres jesienny się zbliża (już raz byłam chora) a ja mam małe dzieci podatne na wirusy (+ mąż ). Wiem, że sama witamina nie leczy raka choć ponoć są tacy co w to wierzą. Za wlewy musiałabym zapłacić bo w moim szpitalu nie podają. Pytałam się swojej onkolog i powiedziała że przy moim leczeniu uważa że nie zaszkodzi.

  cały wątek

 • 28-08-2016

  Poradźcie czy w moim przypadku warto zainwestować w wlewy z witaminy C?

  cały wątek

 • 13-08-2016

  Naświetlenia miałam przez maskę, z obydwu stron (żegnajcie włoski ;/). W sumie 10 frakcji, łącznie 3000 cGy/g. Dostałam pabi dexamethason w dawce zmniejszającej (obecnie dwie tabletki), Kapecytabinę (2 po 500 i 4 po 150 2xdziennie) z Lapatynibem (5 rano); na serce osłonowo Concor 2,5mg; do tego kwas zolendronowy i Vitrum Calcium 1250. Oczywiście nie obyło się bez infekcji (złapałam od domowników ) dlatego mam jeszcze antybiotyk i na tableteczka na zmiany grzybiczne.

  cały wątek