Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 06-07-2017

  Witajcie, czy ktoś miał coś doczynienia ze szpitalem Rydygiera? Tam zdiagnozowali u mnie raka, przeszłam też operację oszczędzającą. Teraz zaproponowali radioterapię i tamoxifen. Niby coś już wiem ale ciągle odbijam się od jednego lekarza do drugiego. Brak lekarza prowadzącego tylko zdawkowe informacje raz u chirurgów raz u onkologa, raz u ginekologa...A może któras z Pań opowie o swoich doświadczeniach w Amethyst?

  cały wątek

 • 06-07-2017

  Muszę jeszcze dokładnie doczytać. Póki co na przyszły wtorek idę do onkologa po receptę a w czwartek czeka mnie wizyta w sprawie radioterapii. Pochodzę z rodziny bez obciążeń genetycznych a tu taka niespodzianka

  cały wątek

 • 06-07-2017

  Agaba190 dziękuję za odpowiedź. A czy w takiej sytuacji powinnam wystąpić o określenie jeszcze tego stopnia złośliwości? Czy powinnam też poprosić o określenie genu BRCA?

  cały wątek

 • 06-07-2017

  A jak się czułaś przy zażywaniu tego lekarstwa? Czy zauważyłaś jakieś skutki uboczne? Czy pora zażywania ma znaczenie? Np. lepiej jeść na noc czy jednak rano?

  cały wątek

 • 05-07-2017

  Piękna historia. Ja dopiero zaczynam moje mam nadzieję 5 lat i dłużej. Jestem przed radioterapią i przed receptą na Tamoxifen.

  cały wątek