Avatar

Komentarze do profilu

«
»
 • Amazonki.net (offline)

  Forumowo 

  Avatar

  • Redakcja strony
  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2010-12-05 16:57:33
   

  Poczta


  Każdy użytkownik ma wejście do swojej poczty - na górnej różowej belce. Jeśli przy słowie „poczta” pojawi się w nawiasie cyfra, oznacza to, że masz wiadomość prywatną (zwaną PW lub priv). Kliknij i przeczytaj.

  Możesz napisać wiadomość do innej osoby – każdy ma w swoim profilu taką opcję nazwaną „napisz wiadomość”.

 • Amazonki.net (offline)

  Forumowo 

  Avatar

  • Redakcja strony
  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2010-12-05 16:55:36
   

  Co to jest profil i jak się w nim poruszać?


  Każdy użytkownik ma swój profil (wejście na górnej różowej belce). Można w nim pisać, udostępnić swoje dane, napisać historię choroby i pokazać swoje zdjęcia w galerii.


  Żeby pisać w swoim profilu, po wejściu do niego, kliknij „przejdź do podglądu”.

  Możesz swój profil udostępnić tylko wybranym osobom (znajomym) - kliknij na „prywatność” w profilu i zaznacz ptaszkami, co i komu chcesz udostępnić. Po każdym ustawieniu kliknij „zapisz”.

  Możesz również pisać w profilu innych osób. Trzeba kliknąć na nick tej osoby i zobaczyć, czy profil jest dla nas dostępny.


  Skąd wiadomo, u których użytkowników są nowe komentarze w profilu?

  Jeśli należysz do grona „znajomych” użytkownika, dostaniesz powiadomienie we własnym profilu w zakładce „wydarzenia” informujące o nowym komentarzu w profilu tego użytkownika. Możesz kliknąć na słowo „komentarz” i go przeczytać. Analogicznie, jeśli chcesz, żeby inni czytali komentarze w Twoim profilu, musisz ich zaprosić do swoich „znajomych” (każdy ma w profilu opcję „dodaj użytkownika do znajomych”.


  Uwaga!

  Wszystkie osoby, które były zarejestrowane na starym forum, zostały przeniesione automatycznie. Jeśli jesteś jedną z nich sprawdź ustawienie prywatności w swoim profilu. Najprawdopodobniej Twój profil nie jest dostępny. Musisz na nowo ustawić prywatność.
   

 • Amazonki.net (offline)

  Forumowo 

  Avatar

  • Redakcja strony
  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2010-12-05 16:51:16
   

  Skrót poruszania się po forum


  Jak czytać forum?

  Są dwa podstawowe sposoby czytania.


  1. Będąc na głównej stronie forum, czyli tutaj wybieraj interesujące cię tematy wypisane czarną czcionką poprzez kliknięcie na ich nazwę. Zobaczysz listę wątków, z których wybierz interesujący cię.


  2. Będąc na głównej stronie forum kliknij na „ostatnio na forum”. Rozwinie się lista „kategorii”, a pod nią znów „ostatnio na forum” i na ten link kliknij. Zobaczysz listę wszystkich nieprzeczytanych przez ciebie wątków – wybierz te, które cię interesują.


  Jeśli interesuje cię jakiś wątek i chcesz czytać wszystkie nowe posty, które się w nim pojawią – „wchodź” w ten wątek klikając zawsze na czerwoną chorągiewkę poprzedzającą tytuł wątku.

 • Amazonki.net (offline)

  Forumowo 

  Avatar

  • Redakcja strony
  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2010-07-09 15:15:01
   

  Witamy wszystkich użytkowników naszego portalu!


  Zapraszamy do zapoznania się z działem „komunikaty i ogłoszenia”, a szczególnie z instrukcjami, które ułatwią Wam poruszanie się po stronie i forum.

  Zapraszamy również do galerii „Amazonki.net”. W niej znajdziecie zdjęcia z konferencji prasowej będącej uroczystą odsłoną naszego portalu oraz z naszych spotkań.

   


   

«
»