Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 25-02-2011

  Madzia Ty wredoto, nic nie ściemniam, tylko kobietą pracującą zostałam bo na emeryturze nudno było W sobotę i ja i Kudłata pracujemy, ale do pracy idziemy spakowane do wyjazdu ... zaraz po 14.00 ... Kudłata przyjedzie po mnie (pracujemy niedaleko siebie w Krakowie) i ... kierunek Wysowa ! choć jeden dzionek z Wami pobędziemy Do zobaczenia !

  cały wątek

 • 24-02-2011

  Donoszę uprzejmie, że ... chodzimy ostro po wybiegu, wdziewamy szpilki na obcasie najwyższym, jaki mamy, kiecka najwyżej w pół kolanka, łopatki razem, pierś do przodu, myk bioderkiem ... jest fajnie śmiechu przy tym straszna ilość wizażystów mamy już dwoje: Dawid Siemienkiewicz-Zerbst i Justyna Przebinda z Gabinetów Kosmetycznych "Sovelo" oraz stylistę fryzur : Dominika Gawliczaka (czesze np. Dodę do klipów) w.wym. fachowcy przygotują nas do debiutu scenicznego, który będzie miał miejsce 21 maja w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie na jubileuszu XX lecia Krakowskiego Towarzystwa "Amazonki" oraz domalują nam urodę i zrobią fryzury przed występem przed publiką (mój łeb już po "rewolucjach" mistrza Dominika) "Krakuska" jest rewelacyjna - śmiga jak top model "Kudłata" też się dała zwerbować, o swojej skromnej osobie nie wspomnę jest nas ok. 12 w wieku przeróżnym (od 30 do 70 lat) Kolejne zajęcia z modelingu : 4 marca 2011 roku - piątek Centrum Jogi pl. Biskupi 18 Kraków w godzinach: 16.00 - 18.00 Zapraszam serdecznie !

  cały wątek

 • 02-02-2011

  Zapraszam wszystkie krakowskie Amazonki na spotkanie z Aleksandrą Irlik krakowską projektantką mody, dyrektorką Agencji Modelek "Szyk" oraz moją przyjaciółką Jolą Gibas - aktorką scen krakowskich (Amazonką) kompletujemy obsadę do pokazów mody amazońskich pokazów mody ! kolekcje przygotowane specjalnie dla nas ! w.wym. panie nauczą nas "chodzić" po wybiegu pertraktuję też z zawodowym kosmetologiem-wizażystą coby pokazał jak "domalować" sobie urodę ... sceny świata czekają na nas ! 7 lutego 2011 roku (poniedziałek) godzina 17.00 Instytut Pielęgniarstwa CM UJ Kraków ul. Kopernika 25 sala na parterze budynku nr 5

  cały wątek

 • 29-09-2010

  byłabym zapomniała o krakowskiej stronie, www.amazonki.krakow.pl sporo tam historii naszej działalności, ale i anonse o planowanych wydarzeniach w Krakowie, w pędzie mogę czasami zapomnieć Wam o nowościach rzec, a tam jest na bieżąco, więc zapraszam krakowianki do odwiedzania strony Szczególne słowa podziękowania dla Szpaka za wydobycie strony z dna rozpaczy i niemocy "zepsuła" się była bardzo mocno, ale mocarny Szpaku dał radę ! Bardzo dziękuję raz jeszcze Macieju.

  cały wątek

 • 28-09-2010

  no udało mi się ich namówić Dani ... koncert po 15 października konkretna datę napisze lada dzień, bo plakaty czekają na druk

  cały wątek