Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 11-05-2018

  Dziękuję za wsparcie. Niestety wizyty nie przyspieszę.Trzeba uzbroić się w cierpliwość i odczekać swoje w kolejce. Pozdrawiam i życzę zdrowia (wiem, banalnie to brzmi). Walczcie kobietki. Dam znać po badaniach.

  cały wątek

 • 10-05-2018

  Za miesiąc mam wizytę u chirurga onkologa. Najgorsze to czekanie. Dzięki za odpowiedzi.

  cały wątek

 • 10-05-2018

  Wysłałam zapytanie do eksperta, napisałam na forum o swoim problemie i niestety żadnego odzewu. Najgorsze te czekanie. Nie wiadomo na co:-(

  cały wątek

 • 10-05-2018

  Witajcie drogie Panie. Chciałabym opisać stan w jakim się znajduję od ponad miesiąca. Może będziecie potrafiły doradzić w kwestii leczenia, sama już nie wiem gdzie szukać pomocy :-( Moje problemy z lewą piersią zaczeły się kiedy dwa miesiące temu osoba z mojego najbliższego otoczenia miała próbę samobójczą. Wtedy w efekcie stresu trafiłam do lekarza z bólem w mostku. EKG nic nie wykazało, USG lewej piersi sprawiło mi dużo bólu ale lekarz stwierdził nerwicę serca, co do piersi usłyszałam tylko, że to mastopatia(chyba tak to nazwał). Koniec końców na nerwicę mam leki, ból w lewej piersi nadal się utrzymuje. Po miesiącu mam następujące dolegliwości : - odczucie ciągnięcia w ramieniu - pojawiło mi się takie stwardnienie u góry piersi (ale nie ma formy guzka) - Podczas ucisku pierś boli - usg wykazało (3 razy) zmianę w strukturze piersi - morfologia nie wykazała stanu zapalnego - lewa pierś zrobiła się większa - węzeł chłonny pod pachą powiększony. Co o tym myślicie?

  cały wątek