Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 18-09-2021

  Nie, nie miałam chemioterapii. Hemoglobina I płytki zawsze są OK. Zobaczymy co będzie po tym Zarzio.

  cały wątek

 • 18-09-2021

  Dziękuję za odpowiedź. Jestem pod opieką hematologa, miałam nawet badany szpik i wszystko ok ale patrzenie każdorazowo na wyniki krwi i te nieszczęsne leukocyty mnie już dobija. Ostatnio hematolog coś przebąkiwał ze jak będą spadać to mi da Zarzio zeby sprawdzić jak organizm zareaguje.

  cały wątek

 • 15-09-2021

  hej, od ponad 2 miesięcy biorę Tamoxifen, czy któraś z Was miała po nim wyraźny spadek leukocytów? Ja nigdy nie miałam leukocytów w normie - zawsze w granicach 3,0 i mimo badań nikt z lekarzy nie wiedział dlaczego twierdząc że tak moja uroda (nie chorowałam nawet na przysłowiowy katar). Po mastektomii i radioterapii leukocyty spadły mi do 2,2 a teraz po kolejnym miesiącu mam już 1,7 (norma 4,0-10) przy neutrocytach 0,50. Najlepsze że dobrze się czuję. Nie podobają mi się te wyniki i chciałam się dowiedzieć czy też tak któraś z Was miałą?

  cały wątek

 • 19-07-2021

  Dziękuję za odpowiedź. Będę oczywiście jeszcze konsultować sprawę węzłów bo to nie daje mi spokoju. Jak to jest - poczytałam na forum i w necie - że są kobiety, które mając przerzut w wartowniku, nie miały wycinanych pozostałych węzłów i nie miały też chemioterapii? Tylko antyhormony na przykład. Nie rozumiem tego. Oprócz tego moje Ki67 jest tez na granicy - 20% i też inne Panie z podobnymi parametrami chemię mają. Jeśli raki o silnej hormonozależności mają słabą odpowiedź na chemię to po co ta chemia jest dawana?

  cały wątek

 • 18-07-2021

  Dziękuję za odpowiedź. Tylko nikt mi reoperacji i radioterapii nie zaproponował dlatego jestem zdziwiona, tylko antyhormony. Nie mam menopauzy. Myślałam że dostanę chemioterapię i też nie. Wydaję mi się że zamiast iść do przodu to stanęłam w miejscu.

  cały wątek