Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 08-09-2021

  Madziu bardzo ,bardzo dziekuje Ci za Twoje słowa .Człowiek często czuje się osamotniony w tych swoich myślach i wyborach. Przecież każda kochająca córka nieba by matce swojej uchyliła a tu poczułam się jak ta zła która cierpień chce mamie przysporzyć .Wybierałam jak najlepiej umiałam .W ciągu tyg zmieniliśmy ośrodek i mama była już leczona.Dodam,ze bardzo chwalony ośrodek jak i sama pani profesor lecząca mamę .Już można się pogubić w tym wszystkim i w tych najcięższych wyborach z jakimi przyszło mi się zmierzyc w moim życiu .Dziekuje jeszcze raz Madziu za ten gest z Twojej strony .

  cały wątek

 • 08-09-2021

  Panie Tomaszu zle mnie pan zrozumiał .Ja nie forsowalam dalszego leczenia docetakselem.Sama tez nie chciałam żeby był podawany dalej ,oczywiście uwzględniając na pierwszym miejscu zdanie mamy.Także ten atak uważam za niepotrzebny bo bardzo cenie sobie pańska pomoc.Tak owszem wspominał pan o terapii metronomicznej ,tylko problem jest taki ze onkolog nie bardzo chce to stosować a do profesora Wysockiego bardzo ciezko się dostać . Ponowię pytanie które mnie nurtuje .Czy trastuzumab i pertuzumab ma szanse utrzymać te zmiany bez progresji czy raczej szukac onkologa który będzie miał co innego do zaproponowania?Dziekuje

  cały wątek

 • 08-09-2021

  Witam wszystkich bardzo serdecznie .Mama jest po 8 wlewach docetakselu,trastuzumab ,pertuzumab. Po 4 wlewach była kontrola i zmiany na wątrobie zmniejszyły się o ponad 50%.Po następnych 4 wlewach badania wykazały ,ze zmiany zmniejszyły się o 2 mm.Jestem trochę zawiedziona bo myslalam ,ze będzie to więcej chociaż onkolog twierdzi ze jest dobrze. Z racji tego,ze mama chce już odpocząć od chemii onkolog zostawiła teraz sam trastuzumab i pertuzumab .Czy to leczenie jest optymalne?Strasznie się boje ,ze to nie wystarczy..Czy jest szansa,ze przy tych lekach zmiany dalej będą się zmniejszać ?

  cały wątek

 • 11-08-2021

  Bardzo często tak jest ,ze usg nic nie wykazuje a mammografia już tak.U mojej mamy tez tak było .Trzeba teraz uzbroić się w cierpliwość i czekać na wynik biopsji. Trzymam kciuki ,aby wynik był dobry.

  cały wątek

 • 11-08-2021

  Hej,nie wydaje mi się ze coś groźnego się dzieje . Jeśli to miejsce czerwone jest w miejscu naklejanego plastra to bardzo możliwe ,ze to reakcja uczuleniowa od niego.Moja mama tak miała i nie może naklejac plastrów no momentalnie robi się pod plastrem czerwone i piecze.Proszę spróbować nie naklejac plastrów tylko użyć gazików jałowych i po bokach aby podkleic.

  cały wątek