Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 18-08-2022

  Pisałam już wcześniej o tym, że mam problem z szybko spadająca hemoglobina. Mam przerzuty do kości i wątroby. Zdaniem mojej onki problem z niewytwarzaniem czerwonych krwinek tkwi w przerzutach do kości tj biodra czy łopatki, które mają dużo szpiku i powinny wytwarzać czerwone krwinki. W tym tygodniu trafiłam znów na przetaczanie krwi. Niestety o ile tuż po jest ok to bardzo szybko ( ok 3 tygodni) taki stan się nie utrzymuje. Nie mogę co miesiąc mieć przetaczanie krwi. Bardzo niska hemoglobina skutecznie obniża moja jakość życia. Czy są jakieś skuteczne leki, które wymusza na moim organizmie tworzenie nowych czerwonych krwinek. Co zasugerować obce?

  cały wątek

 • 12-08-2022

  Dziękuję Magdaaa za odpowiedź i wsparcie. Strasznie twarda jest twoja mama. Podziwiam szczerze. Mnie przeraża powrót do pracy nawet kiedy poczuje się lepiej. Te pytania, ten wzrok. Jestem nauczycielką. To mocno sfeminizowany zawód. Szkoła olbrzymia. I te plotki ...ech szkoda gadać. W tej chwili wiem, że na początek nie wrócę bo fizycznie nie dam rady, a później zobaczymy. Wygląda na to, że osobom z pozytywnym nastawieniem do życia łatwiej przechodzić przez chorobę i jeszcze wspierać bliskich. Twoja mama jest niesamowita. Chciałabym mieć tyle samozaparcia, pozytywnej energii i siły.

  cały wątek

 • 12-08-2022

  Wiem Tomaszu, wiem. Chciałoby się po prostu wstać i działać jak kiedyś. A tu trzeba czekać. Piszesz, że działanie na mur beton będzie, że leki zadziałają. To chyba najważniejsze. Jednak myślę, że i jakość życia ma niebagatelne znaczenie.

  cały wątek

 • 12-08-2022

  Witajcie. Jako świeżynce przysługuje mi prawo do zadawania głupich pytań Zaczęłam leczenie, czuje się kiepsko. Jak to wyglądało i wygląda obecnie u Was. Jak radzicie sobie z codziennością. Pracujecie? Zajmujecie się domem i dziećmi? Macie siły i chęci na życie towarzyskie? Chodzicie do fryzjera czy na pazurki? Czy wasze samopoczucie pozwala na to? W tej chwili myślę, że ciągle będę taka do niczego. Że nie dam rady. Że nie mam i nie będę miała siły. W tej chwili przyciąganie łóżkowe zwycięża. Czy to się zmieni?

  cały wątek

 • 10-08-2022

  Witajcie. Czy na forum są osoby leczone rybocyklibem? Czy możecie coś więcej powiedzieć o tym leku? Jakie odczuwacie skutki uboczne? Czy wypadają wam włosy?Będę wdzięczna za każdą informację bo dziś się dowiedziałam, że będę przyjmowała ten lek.

  cały wątek