Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 28-10-2021

  Dzień dobry, mam pytanie odnośnie limfascyntygrafi / wykrywanie węzła wartowniczego, czy wykonuje się ją jako samodzielny zabieg - tylko do biopsji czy zawsze połączona jest z operacją? Lekarz umówił mamę z Luminalnym A na dziś na 12:00 by "coś" (mama nie zapamiętała nazwy) zrobić z węzłami (węzły niezmienione w obrazie USG i TK, palpacyjnie niepowiększona). Czytałam, że izotop podaje się kilka godzin przed operacją. Czy ktoś miał to jako osobne zabiegi? W różnych dniach?

  cały wątek

 • 03-10-2021

  Żadnego terminu, nawet do innego lekarza w całym Luxmed onkologia wcześniej nie ma. Wyników nie chcą dać, dopiero na wizycie. Można próbować między pacjentami złapać Panią doktor i poprosić o wynik, ale nie musi go wydać bez wizyty... Jak to przyspieszyć? Ktoś ma doświadczenie z Luxmedem?

  cały wątek

 • 03-10-2021

  Tak, ale mama ślepo wierzy, że tak ma być jak powiedzieli, nie jest mobilna, ja jestem daleko i nie mogę jej zmusić. Zastanawiam się czy dostaje się taki telefon w jakiś przypadkach?

  cały wątek

 • 02-10-2021

  Witam wszystkich, Świeżynka ze mnie i już zagłębiam się w wątek, ale może uzyskam w międzyczasie odpowiedź na pytanie kiedy (przy wykryciu jakiego stadium choroby) placówka onkologiczna dzwoni do pacjenta z wynikiem biopsji gruboigłowej? Mama miała mammografie wykryciem podejrzanej zmiany w maju, wynik w sierpniu. W sierpniu USG birads4c i skierowanie na biopsję. Biopsja 15.09 a wizyta u onkologa umówiona dopiero na 15.11. tam mają czekać na nią wyniki. Skierowanie na biopsję z Szamockiej na Świętego Wincentego grupa Luxmed onkologia. Da się szybciej odebrać wyniki (w środę mija 3 tyg od biopsji)?

  cały wątek