Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 12-04-2020

  Witam, Czy ktos wie gdzie aktualnie przyjmuje onkolog dr Andrzej Wroński? Do tej pory przyjmowal w ECZ w Otwocku. Teraz juz tam nie pracuje. Czy ktos moglby mi pomoc i ewentualnie podac jakis kontakt do doktora? Z gory bardzo dziekuje

  cały wątek

 • 10-09-2019

  No właśnie wizyta była chlonka została ściągnięte 5 dużych strzykawek. Dren został zostawiony ale dalej nic nie leci i znowu chlonka będzie musiała być ściągnięta. Guzek idealnie okrągła kulka twardawa jest pod samą pachą w okolicy końca szwów średnica około 1,5cm . Lekarz to zobaczył ale powiedział że musimy poczekać na wyniki po operacji czy nowotwór był martwy czy nie. Czy to może być coś poważnego? Niemożliwe żeby onkolog tego wcześniej podczas operacji nie widział jak szyl. Pojawiło się to po niecałym tyg od operacji.

  cały wątek

 • 05-09-2019

  Babcia była na ściągnięciu chlonki-faktycznie dren się zapchal. Dziękuję za pomoc i rady. Ale mam następny problem i zmartwienie u babci pod tą pachą to wybrzuszenie to Guzek taka twarda kulka która urosła, pojawiła się po operacji. Jest pod szwem. Babcia ma usunięte wszystkie węzły. Co to może być? Zalamac się mozna.

  cały wątek

 • 04-09-2019

  No właśnie od przedwczoraj do wczoraj scieklo prawie 200 ml a dzisiaj pojedyncze krople. Wielkość wybrzuszenia-orzech włoski. Panie Tomaszu jak szybko babcia powinna zareagować na to i co zrobić? Wizyte kontrolna ma dopiero w piątek po południu. Czy może poczekać do tego czasu?

  cały wątek

 • 04-09-2019

  Witam, babcia tydzień temu miała operacje usunięta cała pierś i wszystkie węzły. Ma założony jeszcze dren. Od wczoraj pod pachą w miejscu wycietych węzłów pojawiło się niewielkie jajko miękkie i z drenu mniej leci. Co to może być?

  cały wątek