Avatar

O mnie

Hej Dziewczyny. Mam 52 lata, wieloletniego partnera, 3 dorosłych dzieci - syn i dwie córki i trójkę wnucżąt :) i kochaną siostrę, która zaWSZE MI POMAGA. Mam kolejny nawrót raka i strasznie się boję :( Swoją historię opisałam na moim profilu. Jeżeli Was ciekawi ? 

Komentarze do profilu

«
12»
 • małgonia (offline)

  Niepołomice 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2016-02-19 19:37:47
   

  Asiula co u Ciebie,odezwij się,zaglądasz tu jeszcze?:buzki:

 • Joollaa (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-08-17 18:17:04
   

  :roze:

 • szama (offline)

  Kraków 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-07-25 20:21:32
   

  Asiulko....... tak to ja, tylko jak pamiętasz funkcjonuję jako Maryla. Nie wiem czy doczytałaś, że moja siostra jest po operacji raka móżdżku......pierwszy raz zasłabła w Stegnie, a po powrocie ze Stegny szybka diagnoza i w listopadzie miała operację. Teraz nie jest najlepiej, ale ma ogromne pokłady optymizmu, a to jest najważniejsze. Z dziewczynami z turnusu nie mam kontaktu.........próbowałam , ale nie wyszło :jezyk:.  Kochana ..........my wszystkie jesteśmy strachem podszyte, ale idziemy twardo do przodu. Amazonki to twarde dziewczyny i Ty też taka jesteś. Trzymam mocno kciuki za Ciebie. Teraz tak krótko piszę, bo dopiero przed chwilą wyjechali moi goście po wakacyjnym pobycie i muszę ogarnąć chatkę. W poniedziałek zaczynam bandażowanie ręki, więc będę jak jednoręki bandyta i nic nie dam rady robić . W tej chwili obrzęk prawej ręki mam bardzo duży :zmeczony:. Pozdrawiam serdecznie :buziak:...........będziemy w kontakcie .

 • marzusia (offline)

  Cieszyn 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-07-24 19:20:42
   

  hej Asiulko,dziękuję za kciuki i słowa wsparcia ,też trzymam i wspieram

 • Al_la (offline)

  k/Warszawy 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2015-07-21 09:03:17
   

  :kwiatek:

 • małgonia (offline)

  Niepołomice 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2015-07-19 20:12:27
   

  Asiu ja nie przytyłam po sterydach byłam tylko czerwona i opuchnięta nie bierze się ich cały czas tylko dzień przed podaniem taxanów ,w dniu podania i po 2 czy trzy dni ,już nie pamiętam tak że po skończeniu leczenia jeszcze jakiś czas jest się podpuchniętym ale to mija.Mnie bolały kości dopiero w 4 dobie po wlewie ale jest to do ogarnięcia ,gorąca kąpiel i środki przeciwbólowe i jest OK .Naprawdę nie ma się czego bać,mnie po pierwszym wlewie taxanów spadły białe krwinki prawie do zera i wylądowałam na 7 dni w szpitalu,ale dostałam zastrzyki i następne podania chemi były normalnie w terminie .Kości bolały wtedy bardziej po zastrzykach,ale zobaczysz dasz radę ,przytulam mocno :buziak:

 • Asiula1962 (offline)

  Warszawa 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-07-19 16:14:58
   

  Dzięki Małgoniu :) a przytyłąś po sterydach ? ja wiem Małgoniu, że przy naszej chorobie akurat to powinno być najmniej ważne ale ja już ważę 100 kg i źle mi z tym, ciężko się ruszać a i tusz aprzy raku nie jest dobra. Dziewczyny piszą, że po 12 kg przybrały, to jakaś masakra :( proszę, daj mi znać, bolały Cię kości ? ja mam dostać 6 taksanów i hercię ale podobno teraz skuteczniejszy jest razem z tym pertuzumab. Ciekawe czy jest już refundowany i czy można o to poprosić lekarza ? Podobno największe sensacje mogą być przy pierwszym lub drugim wlewie a potem już lepiej ? prawda ? jak było u Ciebie.? wiem że u każdej z nas inaczej ale jednak wiele skutków ubocznych się powtarza :( sściskam mocno i zdrówka Ci życzę twardego :)

 • małgonia (offline)

  Niepołomice 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2015-07-19 09:09:31
   

  Asiu witam Cię ,ja też miałam rozsiew do węzłów też mam her +++ jestem też po leczeniu operacjach chemiach taxanach i licho wie po czym jeszcze też w ciągu dwóch lat byłam 2 razy łysa .Nie bój się taxanów ja jak się dowiedziałam że będę miała drugi raz chemię byłam przerażona ale było całkiem dobrze lepiej niż po AC ,tutaj zabezpieczają sterydami więc jest w miarę możliwie.Tylko trzeba badać krew ja po pierwszej chemii wylądowałam w szpitalu ale jak chce się żyć to wszystko jest do zniesienia.Przytulam Cię mocno:serce:

 • Asiula1962 (offline)

  Warszawa 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-07-19 00:09:19
   

  już dodałam wyżej :P

 • marzusia (offline)

  Cieszyn 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-07-18 23:51:32
   

  Asiulku,jestem straszną panikarą,potwornie bałam się taksanów i tego co Ty czyli wstrzasu przy wlewie.Nic takiego się nie wydarzyło,przeszłam 12 wlewów co tydzień bezproblemowo,przytyłam tylko 12kg.Wiadomo,że jest osłabienie,uderzenia gorąca,nadmierna potliwość ale nie zakłóca to normalnego funkcjonowania.W wątku o taksanach większość dziewczyn pisze,że cotygodniowe wlewy przechodzi bez większych sensacji.Przy wlewach co 3 tygodnie pojawiają się czasem jakieś prolemy ale dla większości jest to "deserek"po AC

«
12»