Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 07-10-2021

  Tomasz, bardzo Ci dziękuję za pomoc. Chyba będę musiała pomyśleć o wspomaganiu farmakologicznym mojej psychiki. Wiem jednak, że od tych wyników zależy dalsze moje leczenie. Lekarz wspomniał, że jeśli więcej węzłów będzie zajętych - oby nie - to będę miała chemioterapię. Jeśli będą czyste, to zostaje hormonoterapia. Stąd tak bardzo dłuży mi się oczekiwanie na wyniki, szczególnie, że mój guz silnie hormonozależny, więc chemia niekoniecznie musi zadziałać. ER 100% PGR 100% HER2 1+ KI67 10% (NOS G2 3+2+1) Pozostaje być dobrej myśli

  cały wątek

 • 07-10-2021

  Zawsze mi się wydawało, że czas oczekiwania na wyniki pooperacyjne to góra dwa tygodnie. Tymczasem u mnie czekanie trwa już piąty tydzień Panie, które były operowane w tym czasie, co ja również tyle samo czekają. Zastanawiam się dlaczego? Brakuje patomorfologów, większa liczba chorych? Czy w innych warszawskich ośrodkach też tak długo się czeka na wyniki? Można się załamać, tak wygląda leczenie raka w XXI wieku. Koszmar. Dostałam skierowanie i zapisałam się do psychoonkologa w NIO, termin... grudzień 2021. Bezradność, samotność. Co robić, poradźcie, przecież rak nie poczeka. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach się wszystko wyjaśni.

  cały wątek

 • 02-10-2021

  Witam Was! To mój pierwszy post na tym forum. Pod koniec maja zdiagnozowano u mnie raka piersi (guz 2 cm, luminalny A). Pod koniec lipca miałam operację oszczędzającą. Niestety w wartowniku był przerzut, więc na początku września była wycinka węzłów pachowych. Za chwilę minie 4 tygodnie, a ja nadal nie mam wyników. Czy ktoś z Was też tak długo czekał na wyniki? Boję się, bo czas w tej chorobie ma istotne znaczenie. Leczę się w NIO na Ursynowie w W-wie.

  cały wątek