Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 28-06-2019

  IMHO ja upatruje przyczyny w braku biopsji - nie wiadomo ile % było hormonozależności?? czy Her 2 był czy nie oraz jaki typ raka ? Leczenie w ciemno, nawet jak robiono kontrole to badano wątrobę ,pierś ale o płucach zapomniano dopiero jak pojawiły się problemy z oddychaniem po odbarczeniu i założeniu drenu takie pogorszenieA czy woda w płucach zawsze oznacza progresje??

  cały wątek

 • 27-06-2019

  Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny. Można widzieć jak długo chora była leczona antyhormonami? 24 miesiące? Od połowy lutego 2018 roku do śmierci 24.06.19. Rok i 4 mce. Dziękujemy za kondolencje. Ale jeszcze po pogrzebie nie doszliśmy do siebie do tego okazało się że jeden wujek cierpi na białaczkę i jest po 2 chemioterapii +przetaczanie krwi.

  cały wątek

 • 25-06-2019

  I niestety babcia zmarła w te noc. Dziękuje wszystkim za wspieranie i doradzanie przez czas leczenia.

  cały wątek

 • 24-06-2019

  Lekarz z hospicjum zmienił Tamoksyfen na Inhibitory Aromatazy ok 3 tyg temu ale przyczyna może być inna nie było biopsji - nie wiadomo ile % hormonozależności chodzenie z guzem - bez leczenia i IV stadium przy wykryciu.

  cały wątek

 • 24-06-2019

  Niestety stan bardzo pogorszył się. Przestała babcia chodzić, oddycha za pomocą specjalnej aparatury wypożyczonej z hospicjum, nie mówi- stan agonalny. Sama byłam prawie 3 tyg w szpitalu i jak zobaczyłam to ją nie poznałam waga max 40kg. Żadnych tabletek nie chce już jeść, kazała kupić sobie ubranie do trumny. Nawet morfiny nie chce jeść. Wiem że to wiek 89 lat , trochę życia przedłużyło ale smutno mi.

  cały wątek