Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 16-07-2011

  Dziekuje za porady. Zycze wszystkiego dobrego. Dagmara

  cały wątek

 • 14-07-2011

  Drogie Amazonki, mam pytanie moja mama jest leczona hormonami od około 7 miesięcy. Od miesiąca zaczął sie ciemnieć paznokieć u stopy. Mam pytanie co może sie za tym kryć? czy miała któraś z Pań podobny problem? Bóle stawów ma też straszne. Mówiła już o tym na kontroli u lekarza, on zmienił jej już poraz trzeci tabletki ale niestety nie ma poprawy. Proszę Panie o pomoc i dziękuje z góry. Dagmara

  cały wątek

 • 05-08-2010

  Dziękuję za pomoc.

  cały wątek

 • 04-08-2010

  Drogie Amazonki! Potrzebuję Waszej pomocy. Moja mama przeszła tydzień temu operację. Usunięto jej kawałek piersi oraz dwa węzły. Od poniedziałku jest w domu. Od wczoraj skarży się na ból tych zoperowanych miejsc ( to można jakoś sobie wyjaśnić) ale od wczoraj pod zszytą raną węzłów wyczuwa twarde miejsce, które tworzy się dokładnie pod tą zszytą raną. Możecie nam podpowiedzieć co to może być i czy to normalne po takich zabiegach? Ogólnie rany dobrze się goją. Nie są czerwone. To twarde miejsce tworzy się pod skórą. Dziękujemy bardzo za pomoc.

  cały wątek

 • 25-07-2010

  Mam pytanie odnośnie kolejności: co potrzebuje najpierw aby zakupić perukę? jakie kroki trzeba podjać? Wydaje mi się, że lekarz musi coś wypisać. Można potem z tym pójść prosto do sklepu i wybrać sobie perukę czy muszę najpierw udać się do NFZ i zgłosić im albo pobrać od nich jakiś wniosek. Mama ma we wtorek operację i próbuje pozbierać wszelkie ważne informację, żeby wiedzieć gdzie chodzić i co załatwiać. Mama jest tak przestraszona tym wszystkim, że nie chce o niczym wiedzieć. Czuje, że będę musiała załatwiać wszystko sama, dlatego proszę o pomoc. Dziękuje serdecznie!!!

  cały wątek