Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 27-11-2015

  Droga Polciu, gratuluję dobrych wyników i zyczę dużo zdrowia cieszę się razem z Tobą, ja do szpitala ide w czwartek a w sobotę wyznaczyli mi operację, trochę się stresuję jak to będzie, napisz mi jeśli możesz czy dajesz rade reką ruszc i jak długo po operacji w ogóle zaczęłaś ruszać, czy do szpitala zabrać ciuchy do pasa rozpinane czy da się ubrać coś przez głowę, W związku z tym ze moja operacja zbiega się z Mikołajem zyczyłabym sobie żeby tego gada wycieli mi bezpowrotnie. Pozdrawiam Cię i zyczę szybkiego powrotu do zdrowia.

  cały wątek

 • 12-11-2015

  Fianiebieska- glowa do góry, dzisiaj wzielam ostatni docetaxol w cyklu co 3 tygodnie, w sumie od 18 czerwca zaliczyłam 4 AC i 4 Docetaxole, początek nie był latwy ale dziewczyny z forum Amazonek zawsze dodawaly otuchy.Dasz rade i ty. Ja wlosy zgoliłam na lyso po pierwszej AC i tak z humorem ci wspomnę jak mnie zobaczyl mój wlasny pies to zaszczekal dopóki się nie odezwałam. W tej chwili po ostatnim dzisiejszym docetaxolu moje nowe wlosy maja 0,5 cm dlugosci i rosna.Urosna i Tobie, nie martw się jakos to będzie, a musi być dobrze, ja mam już dorosłego syna i on to rozumie z malyn=mi dziecmi jest pewno inaczej bo sobie z pewnych rzeczy sprawy nie zdaja. Pozdrawiam serdecznie i zycze dużo sily i wytrwalosci.

  cały wątek

 • 12-11-2015

  Witajcie drogie Panie. melduje Wam ze dzisiaj zakonczylam chemioterapie,jeszcze z tydzień musze się zmierzyć ze skutkami ubocznymi. 3 grudnia mam termin przyjęcia do szpitala, a 5 termin operacji.Moze jakos to będzie. Wyniki badan mam na razie ok, poza markerem CA który jest troszkę podwyższony/o 18 jedn./ na razie onka nie kazaøa mi się martwic bo to może sugerować jakiś stan zapalny.Pozyjemy zobaczymy, jeszcze przedemná kawaø drogi do jakiegoś tam celu. Po operaci 5 tygodni lampek"", ale to już w przyszłym roku. Trzymajcie sié zdrowo, jak będę miała jak to się odezwe,ale przez te 3 tygodnie będę mieć napięty grafik tj.troche badan i lekarzy przed pojsciem do szpitala.Pozdrawiam Was jeszcze raz i zycze dużo zdrowia.

  cały wątek

 • 22-10-2015

  Witaj Polciu, ja właśnie wróciłam z przedostatniej chemii, jeszcze jeden docotaxol 12 listopada, a potem mam ustalony termin do szpitala na 3 grudnia,a operacja 5 grudnia.Tyle mi dzisiaj chirurg powiedział i zarejestrował skierowanie. Będzie mnie czekac jeszcze trochę badan przedoperacyjnych, a szczególnie tarczyca bo się lecze na Hashimoto i musze mieć aktualne badania i komentarz endokrynologa, no ale to pozałatwiam , obym się tylko jako tako czuła. Jutro sobie zrobie neulaste i zobaczę co mi nawywija. Pozdrawiam cię serdecznie i trzymam kciuki za twoje zdrowie i operację. Was wszystkie Panie które to przeczytacie również pozdrawiam i zycze dużo zdrowia i wytrwałości. Danuta

  cały wątek

 • 20-10-2015

  Bardzo się cieszę Polcia ze masz już chemię za sobą ja po jutrze biorę 3 docetaxol tzn. przedostatni, potem 12 listopada i koniec chemii, u mnie za każdym razem po taxanach jest inaczej, no jeszcze ta neulasta, ale ostatnio jej jakos nie odczułam, za to przewód pokarmowy praktycznie cały ucierpiał, no ale już jest ok i jakos zapomniałam, byle do przodu, na głowie pojawił mi się już meszek czyli zaczynają odrastać. W ubiegły czwartek miałam USG kontrolne takie międzychemijne, jeśli wierzyć temu co to robił i opisał/bo to młody gość był/ to chemia działa i guz się zmniejszył z 14 do 8 mm. Pozdrawiam Cię i zyczę dużo zdrowia i udanej operacji, moja ma być w grudniu, bylebym nie musiała świętować w szpitalu bo to byłoby przykre.

  cały wątek