Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 26-10-2019

  Każdemu trudno oswoić się z myślą o chorobie. To wymaga czasu i jest to trudny czas. Gdy czekałam na wynik biopsji wiedziałam, że będzie rak. Najgorsze to przerażenie, że to wyrok i dni są policzone. TO NIEPRAWDA!!! Rak piersi aktualnie dobrze się leczy. Leczenie jest wyczerpujące ale są duże szanse na całkowite wyleczenie. Nie poddawaj się stereotypowi że rak to wyrok. Wyleczalność w raku piersi jest rzędu 80%. Niepotrzebnie się tak stresujesz. Jeśli nawet okaże się że jesteś chora wyleczą Ciebie.Uwierz w to skoncentruj się na tym jak się wzmocnić, by pomóc sobie przez to przejść. Potraktuj jako zadanie i uwierz że będzie dobrze.

  cały wątek

 • 23-10-2019

  Po 11 dniach nie powinno tak mocno boleć. Ucisk na klatkę po jakimś czasie ustępuje chociaż przy głębokim wdechu pozostaje to uczucie. Jeśli żona gorączkuje to może być stan zapalny... Tylko chirurg może stwierdzić. Ekspander jest zawsze twardy bo wypełniony roztworem soli fizjolog. Jak się ułoży to mniej dokucza. Podobno dopiero po wymianie na implant jest lepiej. Nie wiem z autopsji bo jeszcze mam ekspandery. Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 19-09-2019

  Kasiak to bardzo pozytywna wiedza. Jedzmy orzechy i zaraz biorę się za dziadka do orzechów. Gdzie pozyskujesz takie informacje są naprawdę budujące. Pozdrawiam serdecznie ????

  cały wątek

 • 25-03-2019

  Na Facebooku jest grupa Abaniko dla kobiet z mutacją i wiele informacji można znaleźć. Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 27-04-2019

  Renatko podziel się doświadczeniem nt. rekonstrukcji. Jesteś po radioterapii, jaką metodą zrobioną nasz rekonstrukcję. Czeka mnie rekonstrukcja płatem LD i mam sporo obaw jak to wyjdzie. Doktor na ostatniej wizycie ocenił że tkanka w obszarze zabiegu jest cienka i jest to trudność. Zmartwiło mnie to. Przeszłam już kilka zabiegów i mam obawy co do efektu. Pozdr awiam ????????

  cały wątek