Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 18-12-2018

  Dosiu dziękuję kochana moja za wsparcie Cieszę się że trochę Ciebie uspokoiła moja relacja. Trzymam kciuki za spokojne przyjęcie zaleconych lampek. W ZCO mają dobry sprzęt i przyjaznych ludzi na radioterapii. Pozdrawiam Ciebie Kasiu. Trzymaj się. ????

  cały wątek

 • 15-12-2018

  Cześć Kasiu, Miałam naświetlają pierś wraz z okolicznymi węzłami chłonnymi. Nic się nie działo i nie dzieje z tarczycą. Naświetlania są bardzo dokładnie planowane i obliczane dlatego wcześniej jest badanie tomografem. Jestem przekonana że gdyby była potrzebna ta osłona to byłaby w użyciu. Możesz napisać pytanie do naszych specjalistów żeby się upewnić. Nie nakręcają się szkoda nerwów. Pozdrawiam ????

  cały wątek

 • 10-05-2018

  W ZCO w Szczecinie naświetlana byłam tym skróconym schematem: 23 dni zamiast 30.

  cały wątek

 • 19-02-2018

  Skonsultuj z innym ginekologiem onkologiem czy konieczne jest usunięcie macicy. Czasami jej brak powoduje problemy z trzymaniem moczu i inne, które są drobiazgiem w porównaniu do raka, ale konsultować nie zaszkodzi. Niektórzy chirurdzy nadmiernie szafują operacjami w najszerszym zakresie.

  cały wątek

 • 16-02-2018

  Można się starać o przyznanie niepełnosprawności od początku leczenia również w trakcie zasiłku rehabilitacyjnego. Najlepiej jeszcze w trakcie leczenia bo wtedy masz szansę na przyznanie znacznego stopnia niepełnosprawności.

  cały wątek