Avatar

O mnie

Od kilku lat robię sama w domu kosmetyki naturalne na swoje potrzeby. Moimi przepisami dzielę się na blogu: https://zielonysloiczek.pl/blog/ . Jestem po leczeniu raka piersi obejmującym operację (mastektomia), chemioterapię oraz radioterapię. Moja historia opisana jest tutaj: https://ekoamazonka.pl/rak-piersi-jak-wyglada-leczenie-nowotworu-w-polsce-czesc-1-biopsja-chemioterapia/ .

Postanowiłam założyć sklep internetowy z produktami których sama używam lub używałam podczas leczenia i które polecam (mają dobre, naturalne składy) - sklep: https://ekoamazonka.pl/ .

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia:)

Komentarze do profilu

«
»
 • EkoAmazonka (offline)

  Warszawa 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2022-08-01 18:38:42
   

  Od kilku lat robię sama w domu kosmetyki naturalne na swoje potrzeby. Moimi przepisami dzielę się na blogu: https://zielonysloiczek.pl/blog/ . Jestem po leczeniu raka piersi obejmującym operację (mastektomia), chemioterapię oraz radioterapię. Moja historia opisana jest tutaj: https://ekoamazonka.pl/rak-piersi-jak-wyglada-leczenie-nowotworu-w-polsce-czesc-1-biopsja-chemioterapia/ .

  Postanowiłam założyć sklep internetowy z produktami których sama używam lub używałam podczas leczenia i które polecam (mają dobre, naturalne składy) - sklep: https://ekoamazonka.pl/ .

  Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia:)

«
»