Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 16-09-2022

  Dobrej jakości kosmetyki można też zrobić samemu w domu - na tej stronie https://zielonysloiczek.pl/blog/ są przepisy na różne szampony, kremy, pomadki, dezodoranty, eko środki czystości, mydła itp. Łatwe przepisy krok po kroku ze zdjęciami

  cały wątek

 • 30-08-2022

  Dla pacjentek onkologicznych w trakcie leczenia (np. podczas chemii) najlepiej sprawdzą się kosmetyki bez Dodanego (nawet naturalnego zapachu i barwników. Taką kategorię kosmetyków mozna znaleźć w sklepie dla Amazonek: https://ekoamazonka.pl/tag-produktu/bez-dodanego-zapachu-i-barwnikow/ . Podczas chemioterapii człowiek jest bardzo wrażliwy na zapachy, więc bezzapachowe, delikatne kosmetyki będą w sam raz.

  cały wątek

 • 18-08-2022

  Cześć dziewczyny Obecnie mam ekspander, jestem 1,5roku po radioterapii więc szukam szpitala/lekarza który zrobiłby zamianę na implant plus symetryzację drugiej (zdrowej) piersi w ramach NFZ (bez mutacji). U mnie ta symetryzacja polegałaby na wstawieniu implantu, bo mam na odwrót niż większość, nie zmniejszam zdrowej piersi a muszę powiększyć bo widać różnicę Wiem że jest to możliwe tylko trzeba poszukać lekarza/szpitala który to podciągnie pod symetryzację, która należy się w ramach NFZ. Macie jakieś namiary - jakie miasta (najlepiej mazowieckie)?

  cały wątek

 • 10-08-2022

  Na facebooku jest kilka warościowych grup dla Amazonek, ja polecam: "AMAZONKA życie po diagnozie RAK PIERSI" oraz "Chirurgia Piersi - Nie jest mi obojętnie." Można tam znaleźć wiele informacji na temat leczenia, lekarzy, szpitali itp.

  cały wątek

 • 03-08-2022

  Jakie stosujecie kosmetyki - wcierki na porost włosów po chemioterapii? Ja znam 2 propozycje od Sattvy: krem przeciw wypadaniu włosów oraz Wcierka na porost włosów ale nie znalazłam nic polskiego o dobrym składzie.

  cały wątek