Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-10-2019

  Dziękuję za odpowiedź. Tylko , że ja nie mam bóli stawów tylko zapalenie stawu skokowego z obrzękiem. Chwilowo kiepsko chodzę i mam oszczędzać nogę. Jestem zła bo jedynie Ibuprom chwilowo przynosi ulgę.Ale ponieważ mam problem z płytkami po chemii to staram się jak najmniej stosować niesteroidowe leki p/zapalne. Pozdrawiam.????

  cały wątek

 • 09-10-2019

  Miałam nadzieję że po bólach nadgarstka nic już złego mnie nie spotka ze strony Etruzilu.Od tygodnia mam zapalenie stawu skokowego, wcześniej bolała mnie stopa aż w końcu doczekałam się. Dostałam antybiotyk i biorę Ibuprom ,ale zero reakcji organizmu.Czy któraś z Was miała też takie problemy?

  cały wątek

 • 09-12-2018

  Moja onkolog też mówiła,żeby brać jakieś calcium.Ja biorę tylko D3 2000 i K2 Oleofarmu(D-vitum forte). Jak narazie wyniki mam dobre. Polecam szproty wędzone albo z puszki w pomidorach.

  cały wątek

 • 09-12-2018

  Ja biorę dwa lata. Miałam raka piersi,operacja oszczędzająca,chemia i radioterapia. Moja onkolog chciała mi dać Tamoksifen,ale lekarz chirurg stwierdziłem że lepszy jest Etruzil.I tak się zaczęło.

  cały wątek

 • 09-12-2018

  Witam, proponuję żebyś przeczytała ulotkę. Ja przez pół roku czułam się świetnie.Potem przyszły problemy z nadgarstkiem(objaw cieśni).Na szczęście po ok.czterech miesięcach przeszło,ale stawy dają znać o sobie. Wiem,że nie wszyscy mają dolegliwości,ale ja jestem tą jedną z dziesięciu.???? Tak teraz już się uśmiecham,ale nie było mi do śmiechu jak na nadgarstek nic nie pomagało. Jeszcze trzy lata przede mną z Etruzilem. Serdecznie pozdrawiam. Bądź dobrej myśli.Musimy zwyciężyć .

  cały wątek