Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 14-12-2021

  Tomaszu, dziękuję za podpowiedź. Limfadenektomia pachowa - czyli usunięcie węzłów chłonnych pachy (jak szybko doczytałam). Będę miała na uwadze.

  cały wątek

 • 14-12-2021

  Magdo dziękuję. Juz chcialabym wiedzieć na czym stoję.

  cały wątek

 • 14-12-2021

  Wyników kompletnych jeszcze nie ma. Mam tylko potwierdzenie nacieków raka w piersi i komórek rakowych węzła chłonnego. Zlecono wykonanie badań immunohistochemicznych. Tych wyników jeszcze właśnie nie ma. To czekanie to faktycznie bardzo trudny czas

  cały wątek

 • 14-12-2021

  Magdaaa Tomaszu

  cały wątek

 • 14-12-2021

  Dziękuję, naprawde bardzo dziękuję. Wasze słowa dodają otuchy. Przed chwilą wrocilam. Mialam robione TK. Wyników kompletnych z biopsji jeszcze nie ma. Niestety ale chyba trafilam z leczeniem w nieciekawym czasie. Nie dość, że covid to okres przedświąteczny. No cóż zrobic. Niewykluczone, że dopiero po świętach albo nawet w nowym roku rozpocznie się leczenie. Konsylium ma byc 21go, termin może jednak się zmienić. Brakuje pozostałych wyników. Zdaję sobie sprawę, że jest mnóstwo osób mających dodatkowo choroby współistniejące. Dlatego wierzę, że wszystko uda się i że bedzie dobrze. Teraz tylko muszę czekać. I to chyba jest najtrudniejsze na razie. Jeszcze raz BARDZO dziękuję. To naprawde wiele znaczy gdy czuje sie wsparcie, gdy można się wyżalić, dopytać i kiedy nie zostaje się z tym samej.

  cały wątek