Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 16-12-2018

  Witam Was dziewczyny i chłopaki też. Długo mnie tu nie było ale czasem wraca i zaglądam. Kochani, z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia i Nowego 2019 Roku, życzę Wam Zdrowia, Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia. Życzę by wokół Was byli przyjaciele i rodzina, byście nigdy nie zmagali się z problemami w samotności. Życzę Wam by te najgorsze przeżycia nigdy nie były już Waszym udziałem i by ten nowy...........2019 rok, był piękny, przepełniony miłością, beztroską i samymi pozytywnymi dniami.

  cały wątek

 • 03-07-2014

  Arkaola? Bardzo miło Cię widzieć. A co masz dokładnie na myśli. Co z Twoimi drogami żółciowymi? Kamienie, zapalenie, czy jeszcze coś?

  cały wątek

 • 19-05-2014

  Maja, nie wiem czy miałaś chemioterapię, naświetlania pewnie tak. I tu mogą pojawić się zwłóknienia w płucach jako póżne powikłanie radioterapii. Po chemii też mogą być różne infekcje, które przebiegają dłużej niż normalne. Ale tak dla porządku, zrobiłam bym tak jak mówi Angel. Najpierw lekarz pierwszego kontaktu i podstawowe badanie lekarskie.

  cały wątek

 • 21-06-2016

  Dzięki. Bardzo mi miło Was słyszeć .

  cały wątek

 • 21-06-2016

  Witam Was, dawno mnie tu co prawda nie było. Musiałam po prostu odpocząć od tematu. Pamiętam o Was i często wspominam. Teraz zwracam się z prośbą. W Warszawie trwa głosowanie do Budżetu Partycypacyjnego. Moją odskocznią od choroby jest działalność społeczna. Napisałam projekt do BP i o dziwo przeszedł przez sito urzędnicze. Jest dopuszczony do głosowania. Bardzo proszę Was o wsparcie. Zagłosujcie na mój projekt. Głosować może każdy kto mieszka w Warszawie. Nie musi być meldunku. Projekt zakłada nasadzenia drzew i krzewów na ul. Sękocińskiej przy której mieszkam, oraz zmianę sposobu parkowania, tak by moi sąsiedzi nie dostawali mandatów za parkowanie. Tytuł projektu to ,, Rewitalizacja ul. Sękocińskiej ze zmianą sposobu parkowania". Nr projektu 805, nr na liście do głosowania z Warszawa - Ochota - Stara Ochota to nr 11. Bardzo Was proszę, zagłosujcie na ten projekt. Podaje link. Mam nadzieję że Myszka i Alunia się nie obrażą że tu takie agitacje uprawiam. https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/2017/projekt/3724#comments

  cały wątek