Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-07-2018

  Czekam na odpowiedź od Basi, ale może ktoś inny był w Switeziance? Bardzo mi zależy na opinii z pierwszej ręki. Jadę we wrześniu.

  cały wątek

 • 29-12-2011

  Wszystkiego najważniejszego ; zdrówka, zdrówka, zdrówka; niech życie będzie ciekawe i kolorowe jak wyszywanki i wyklejanki, a dobro, jakie dajesz, niech do Ciebie wraca podwójnie. Serdeczne buziaki urodzinowe

  cały wątek

 • 23-12-2012

  Najserdeczniejsze świąteczne życzenia dla Wszystkich: zdrowia, zdrowia, zdrowia, wszelkiej pomyślności, ciepła i radości. Tym, co są na zakręcie życzę sił i wiary, że złe dni szybko miną, bo tak będzie; a tym, co już na prostej, żeby ten stan trwał i każdy dzień był tylko lepszy. Wszystkim spokojnych, bajkowych Świąt.

  cały wątek

 • 21-12-2011

  Rok temu o tej porze jeszcze nie wiedziałam o Waszym istnieniu. Dziś jestem jedną z Was. Życzę wszystkim spokojnych Świat, które dadzą wytchnienie od codziennych trosk. Życzę zachwytu nad choinką i zadumy nad opłatkiem. A tym wszystkim, które dziś boją się niewiadomego, jak ja przed rokiem, życzę wiary, że wszystko złe mija i każde następne Boże Narodzenie będzie coraz piękniejsze.

  cały wątek

 • 09-05-2015

  Gratuluję i ściskam Was wszystkie. Ja mam dziś 4 !

  cały wątek