Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 23-11-2020

  Jest taki gorset , który ja nosiłam po złamaniu kręgosłupa w odcinku piersiowym, pod pachami nie miałam ucisków, ale za to generalnie cięzko było w nim (a i bez niego). Był to rodzaj chomąta, tyle że dla ludzi. Potem nosiłam taki gorset, rowniez ortopedyczny na kręgosłup, z regulowanymi paskami i ten chyba byłby dobry dla Cieibie. Zajrzyj na allegro i wpisz gorset ortopedyczny na wady postawy, obejrzyj dokładnie, pokaz swojemu lekarzowi do "zatwierdzenia" przed kupnem. I napisz , jaki w końcu nosisz, innym się też przyda taka informacja. Pozdrawiam

  cały wątek

 • 21-08-2018

  Witaj Pollik, co u Ciebie? Napisz parę słów, proszę

  cały wątek

 • 17-06-2018

  Elu. dawno mnie tu nie było, stąd dopiero dzisiaj moja odpowiedź, Mam Hashimoto (mimo wyciętej tarczycy po raku); miałam hormonozależnego raka piersi, potem raka narządów rodnych, no i tarczycy. Czyli tło hormonalne. Endometrioza jakby wpisuje się, obok tarczycy do hormonalnej przyczyny choroby tarczycy, ew. raka piersi (o ile miałaś, bo nie piszesz o tym). To nie znaczy, że masz czy musisz zachorować onkologicznie, nie, nie! Jeżeli chcesz pogadać, napisz na priwa. Ja jestem zwolenniczką chwytania byka za rogi, a nie chowania głowy w piasek, więc moje wypowiedzi różnie są tu przyjmowane. Jeżeli będziesz chciała nawiązać ze mną kontakt, to ostrzegam - jestem szczera do bólu! Ale dzięki tej postawie żyję i nie daję się. Pozdrawiam wszystkie "tarczycowe" po dłuższej przerwie.

  cały wątek

 • 01-11-2016

  Patagata, jesteś już po brachy? Ile naświetleń miałaś? Jestem ciekawa, bo sama jestem tylko po brachyterapii (chemii nie mogłam mieć, a zamiast radio miałam 10 brachyterapii. Minęło już 10 lat i nie zauważyłam specjalnych skutków ubocznych po samej brachy. Napisz, proszę, choć parę słów.

  cały wątek

 • 14-09-2016

  Aiwa - lekarz w czasie badania usg widzi węzły i generalnie po ich kształcie wie, czy są patologiczne czy odczynowe. U Ciebie wyraźnie są odczynowe (opis), co odpowiada jakimś infekcjom bądź zapaleniom w organizmie. Czasem np. jakieś stomatologiczne problemy również "idą" w węzły chłonne. Więc bez paniki, spokojnie czekaj na wizytę u lekarza.

  cały wątek