Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 29-01-2020

  Sheldon, była tutaj pani z BIRADS 5, onkolodzy jej powiedzieli na podstawie usg, że ma "podręcznikowego raka". Guz okazał się gwiaździstą blizną - zmianą brzydką, z dużym ryzykiem zezłośliwienia ale nadal łagodną. Lepiej przeszacowany wynik niż tak jak było u mnie - BIRADS 2 i "spoko loko, to torbiel/włókniaczek, nie pali się, w pani wieku się nie choruje na raka, bla bla bla..." i kurde straciłam 34 węzły chłonne, bo w tym tempie diagnozowania rak zdążył na nie wleźć i zeżreć dwa. Marker przez cały okres choroby miałam w normie więc marker można o kant tyłka potłuc.

  cały wątek

 • 15-12-2019

  Dziękuję Wam kochane Siostry :*

  cały wątek

 • 13-12-2019

  Dziś, w piątek trzynastego, kończę dwa latka Zleciało nie wiadomo kiedy

  cały wątek

 • 21-10-2019

  Na wyniku z biopsji wyszło, że niski jest progesteron PR a nie estrogen ER Zależność od ER jest silna, hormonoterapia powinna tu dobrze działać. Wysoka zależność od estrogenu, nieduża złośliwość - G1, czysty węzeł i do tego niziutki parametr ki 67 - 5%. Przy takim obrazie chemia mogłaby wcale nie dać super efektów a na pewno dała by popalić mamie.

  cały wątek

 • 08-10-2019

  Staję dziś do walki z systemem... Komisja o przedłużenie stopnia niepełnosprawności. Proszę o kciuki, żeby się udało przedłużyć... Dół pachowy mam wyskrobany do kości, to może szanowna komisja nie dokona cudu uzdrowienia...

  cały wątek