Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 05-04-2021

  Cześć Ula Ja miałam cztery razy przekładaną chemię (za słabe wyniki) i jest wszystko git Nie bojaj, tydzień w tę czy w tę nie robi dużej różnicy :*

  cały wątek

 • 23-02-2021

  To normalne przy chemii, też tak miałam. Pielęgniarki na oddziale się śmiały, że przyszła "nasza najgorętsza kobieta" Normalnie miałam łupnie gorąca jak przy menopauzie, w nocy pływałam xD Co do leukocytów to przy paklitakselu miałam cztery odroczenia ze względu na zbyt słabe wyniki. Poty raczej nie są objawem niszczenia szpiku - łupnie gorąca i poty zaczęłam mieć już w trakcie brania chemii AC a przy AC miałam krew jak byk. Jeśli będziesz mieć odroczenia chemii z powodu zbyt słabych wyników upomnij się u swojego chemioterapeuty o czynnik wzrostu, to takie coś w zastrzykach na odbudowę krwi.

  cały wątek

 • 19-02-2021

  Sporadycznie trafiają się guzy liściaste złośliwe i wtedy rzeczywiście jest problem bo one ani nie reagują na chemię ani na radio a rosną jak głupie więc tylko chirurgia zostaje. Z resztą każdego guza liściastego trzeba usunąć ze sporym marginesem bo one, nawet łagodne, rosną do oporu, mogą wręcz rozerwać pierś.

  cały wątek

 • 19-02-2021

  Pochemiczne włosy rosną półtora raza szybciej niż normalne więc odrastają szybko. Łysą głowę miałam może dwa i pół miesiąca, potem zaczęło odrastać. Skutki uboczne chemii na ogół są do przeżycia, w większości przypadków przypominają nieco kaca. Ja po AC przez trzy dni byłam słaba jak mucha, miałam zgagę i non stop chciało mi się jeść. Po paklitakselu zasypiałam na stojąco.

  cały wątek

 • 19-02-2021

  Witajcie. Czy znajdę tu kogoś kto miał guza 7 cm i nie okazał się złośliwy ? Jestem z dnia na dzień co raz bardziej przerażona. Wszystko mnie boli, żołądek mnie kłuje od dwóch dni, nawet węzły chłonne już mam „ powiększone” ale nie wiem czy nie na tle nerwowym to wszystko. Guzy liściaste potrafią urosnąć wielkie cholery. To rzadkie nowotwory, w większości łagodne albo tylko miejscowo złośliwe.

  cały wątek