Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 25-11-2021

  Dziękuję za odpowiedź. Ja z dr. Kufel, a wcześniej Lemańską konsultowałam się właśnie w temacie przedłużania hormonów. Mam wrażenie jednak, że żadna z nich, przynajmniej na początku, nie zwróciła uwagi na te R1 z operacji oszczędzającej, co mnie nie ukrywam wkurza. A najbardziej jestem wkurzona tym, że dr. Mazur po operacji, widząc R1 nawet się o tym nie wspomniał. Miałam podczas tej operacji radioterapię. Może chociaż to na plus.

  cały wątek

 • 23-11-2021

  Tomaszu, byłam prywatnie u dwóch onkologów, dr. Lemańska i dr. Kufel. Mój lekarz prowadzący, to dr. Mazur. Nie bardzo wiem, gdzie jeszcze miałabym się udać i w zasadzie, po co? Żeby wyjaśnić to R1 z operacji? Kurcze, to było prawie 7 lat temu. Poza tym po pół roku od oszczędzającej zrobiłam obustronną mastektomie z rekonstrukcją. Nie rozumiem, dlaczego lekarze nie reagowali na te pooperacyjne wyniki. Dlaczego od razu nie proponowali docinki czy mastektomii.

  cały wątek

 • 19-11-2021

  Ja aktualnie badam swoje geny przez badamygeny.pl. Dr Kufel poleciła zrobić (młody wiek zachorowania) mimo iż miałam robione badania zaraz po zachorowaniu. Byłby to badania na NFZ w fundacji przy warszawskim centrum onkologii.

  cały wątek

 • 21-10-2021

  Zadzwoniłam raz jeszcze do dr. Kufel zwracając jej uwagę na R1 po oszczędzającej i podtrzymała swoją opinie nt. przedłużania, a w zasadzie nieprzedłużania mojego leczenia. Mówi, że skoro gruczołu już nie ma to nie ma o czym w ogóle rozmawiać. Mówiłam jej oczywiście, że mastektomia była 8 miesiącach od oszczędzającej. Z kim moznaby się jeszcze skonsultować? I czy jest sens w ogóle? Prof. Wysocki nieuchwytny.

  cały wątek

 • 19-10-2021

  Chciałam wstawić zdjęcie histopatologii ale nie bardzo wiem jak...

  cały wątek