Avatar

Komentarze do profilu

«
»
 • hazel23 (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2018-10-08 20:52:33
   

   Hello ,i am Hazel Parker from united state of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at ( parkerhazel@hotmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks..


  Cześć, jestem Hazel Parker ze Stanów Zjednoczonych i jestem wspierająca, opiekuńcza, a także mam pasję do prawdziwej miłości w moim sercu. Właśnie przeszedłem przez twój profil na tej stronie, a następnie wybrałem interes w tobie i chciałbym, abyśmy znali się nawzajem, aby nawiązać dobre relacje i spróbuj napisać do mnie na (parkerhazel@hotmail.com), a następnie wyślę ci moje zdjęcia następnie przedstawiają się lepiej dla Ciebie ok, dzięki ..

 • Jogro12 (offline)

  Poznań 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2018-09-19 01:29:15
   

  Jestem tu nowa. Dziś byłam na badaniui, jutro mam biopsję. Boję się tak bardzo, jak jeszcze nidgy w życiu. Nie ma mowy nawet o tym, żebym w miarę normalnie funkcjonowała. Czy jest jakiś magiczny sposób, żeby tak bardzo się nie bać? 

«
»