Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 19-02-2018

  Witajcie. Czy obecność angioinwazji wiąże się z czymś bardzo złym? Lekarz który mnie prowadził powiedział że zajmą sie teraz mną chemicy oraz ze jestem w 10% w tej bardzo złej sytuacji poniewaz nie jestem hormonozalezna, her2 wyszedl mi potrójnie dodatki, skala raka G3, leczenie zapoczatkowane agresywna chemia....

  cały wątek

 • 14-02-2018

  A to ma jakies znaczenie ? Ja chyba jestem w trakcie..

  cały wątek

 • 14-02-2018

  Czy ja z tego wyjde.. jestem zalamana. Dziecko ma slub w sierpniu.. chcialabym dożyć..

  cały wątek

 • 14-02-2018

  ER wynik (-) komentarz w komponencie naciekajacej (+) w DCIS HER wynik (+++) komentarz w komponencie naciekajacej jak i w DCIS Ki67 wynik (+) komentarz 20% PR wynik (-) komentarz w komponencie naciekajacej jak i w DCIS. Rozpoznanie raka inwazyjnego: pT1a (m)N1mi Chemioterapia w oparciu o antrakcykliny taxany oraz immunoterapii. Zlecono badanie UKG i badanie krwi. Angioinwazja obecna. Oprocz tego mam pytanie. Czy moglo byc gorzej? Czy chemia ktora ma byc podana 19.03.2018 nie jest za pozno? Rak krazy we krwi i co dalej.

  cały wątek

 • 14-02-2018

  Witaj. Ja wlasnie mam przed soba wyniki receptorow niestty nie da sie dilaczyc zdjecia z komorki bo pptrzebny jest jakis program ale postaram sie to opisac tutaj. Wyznaczyli leczenie.. agresywna chemia potem radioterapia. Rak inwazyjny. Angioinwazja na pewno występuje. Bede miala leczenie wspomagane jakimś wlewem immunologicznym (chyba zle zapisalam).

  cały wątek