Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 14-10-2021

  Problem może jednak być dokuczliwy dla osób pracujących manualnie i wykonujących bardzo precyzyjne manualne czynności, no chyba, że ktoś może sobie pozwolić, aby zapakować dłonie w banda z lub rękawiczki ich w ogóle nie używać. A wykonywanie jakichkolwiek prac manualnych powierzyć służbie domowej.

  cały wątek

 • 13-10-2021

  Niedawno przyszły nowe dane na temat zakończonego już badania Destiny Breast 03. Rewelacyjne dane na temat Enhertu. Bije na głowę Kadcylę w skuteczności w zakresie przedłużania OS. Możliwość nabycia w Europie za 2479 Euro za 100 mg. Możliwość ubiegania się o darowiznę od firmy Astra Zeneca. Zalecana dawka to 5,4 mg/kg masy ciała.

  cały wątek

 • 13-10-2021

  Są próby leczenia kapecytabina (Xeloda) raków 3-. Trudno coś doradzić, rak dość późny. Na razie radioterapia i częste badania obrazowe odnośnie ew przerzutów. Jak Cię stać to zrób sobie skanowanie mózgu i narządów klatki piersiowej oraz brzucha. A dlaczego pacjent może mieć potrzebną mu diagnostykę obrazową tylko wtedy, gdy go na to stać? To już nasze państwo nie funduje chorym onkologicznym potrzebnych im badań?

  cały wątek

 • 04-08-2021

  Czy mając port naczyniowy można uprawiać łucznictwo lub strzelectwo? Bycie Amazonką w końcu zobowiązuje do sportów walki. A jak z jazdą konną?

  cały wątek

 • 03-08-2021

  To chyba dobra wiadomość dla pacjentek starających się o rentę, a wykonujących zawody umysłowe.....

  cały wątek