Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 15-11-2022

  W rodzinie żadnych raków piersi ani jajników nie było. Mam 30 lat to nie wiem, czy mammografia da prawidłowy obraz. Wcześniej nie miałam żadnych torbieli itd, dopiero po ciąży się pojawiło. Wiem, nie powinnam się zamartwiać ale ja macam ciągle te piersi i co chwile wyczuwam co innego... Myśli Pan, że za pół roku mogę iść do kontroli? Nie muszę biec teraz skoro miałam miesiąc temu dwa usg u dwóch roznych lekarzy?

  cały wątek

 • 15-11-2022

  Onkolog wpisał birads 2 i zaprosił za rok. Jedna mała torbiel tylko jest.

  cały wątek

 • 15-11-2022

  A onkolog na usg zauważył że jest coś nie tak?

  cały wątek

 • 15-11-2022

  Witam. Miesiąc temu byłam dwa razy na usg, u ginekologa i onkologa ponieważ po ciąży moje piersi strasznie zrobiły się grudkowate, gdzie nie dotknę czuje jakieś zgrubienia itd. Wynik usg wyszedł prawidłowy, kontrola za rok, ale onkolog nakazał badać raz w miesiącu... No i tak też zrobiłam... Jak przycisnę to czuje znowu na dwóch piersiach zgrubienia... Większe, mniejszy itd. Im badam więcej, tym mam wrażenie że wynajduje co innego. Powiedzcie mi proszę, jak wygląda taki wypowy guzek rakowy? Jest twardy jak kamień? Moje w dotyku są miękkie. Dodam że leczyłam się kiedyś na nerwice lękowa. Wariuje z tymi piersiami... Dodam, że są bardzo duże.

  cały wątek

 • 21-03-2022

  Właśnie ja mam kilka takich guzków, rozsianych po piersiach dwóch, usg półtora roku temu, ale już się umówiłam na usg. Dziękuję za odpowiedź

  cały wątek