Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 12-01-2019

  Katarzynka1988 branie wszystkich suplementów włącznie z pokrzywą skonsultuj z onkologiem. Czasem - przeważnie nie zdajemy sobie sprawy z interakcji chemikaliów które nam podają z suplementami czy ziołami, a te mogą obniżać skuteczność leczenia. Na pewno nie można jeść grejpfrutów ani pić soku z nich. Wg mnie w trakcie chemii o wszystko trzeba pytać lekarza.

  cały wątek

 • 12-01-2019

  Witaj Kadiri, najprawdopodobniej (w zasadzie na pewno) dostaniesz hormonoterapię (w zależności od stanu menopauzalnego różne leki mamy do dyspozycji). Chemia jest do rozważenia ze względu na Ki, chociaż z drugiej strony guzek był mały i masz wysoką hormonozależność więc rezygnacja z chemii też jest do rozważenia- zobaczysz co zaproponuje ci lekarz, mnie trudno ocenić nie mając pełnego wglądu w twoje wyniki i twój ogólny stan zdrowia. HER masz ujemny więc nie będzie herceptyny. Skoro piszesz o docince to zakładam że miałaś operację oszczędzającą a w takim przypadku obligatoryjna jest radioterapia. I wydaje mi się że tak, to wszystko dzieje się za długo. Skoro w październiku było już wiadomo że guz był złośliwy to już można było włączyć chociaż Tamoxifen.

  cały wątek

 • 12-01-2019

  Laryso zadałaś pytanie w złym trybie, dlatego żaden ekspert się do niego nie odnosi. Poczytaj wątek "jak zadać pytanie ekspertowi" https://amazonki.net/dyskusje/read.php?387,119826 tam jest wszystko wyjaśnione.

  cały wątek

 • 11-01-2019

  I wiecie co jest najgorsze? To, że jestem tylko na Letrozolu i kwasie zoledronowym, odebrałam wynik TK i jest najlepszy od początku choroby. Praktycznie całkowita remisja. Wszystkie zmiany w wątrobie zniknęły, węzły zniknęły, w kościach brak dynamiki - pełna stabilizacja. I jak się nie zabić?! BlankaIn to tylko pokazuje z jaką nieprzewidywalną, przewrotną chorobą mamy do czynienia. Wkurza mnie to na maksa i nienawidzę jej za to Człowiek się cieszy że wszystko dobrze idzie a ten $#&__+&** przyłoży z zupełnie nieoczekiwanej strony.

  cały wątek

 • 10-01-2019

  Mirosława kciuki są, powodzenia.

  cały wątek