Avatar

O mnie

Mam na imię Agnieszka, lat 42. W maju br stwierdzono u mnie raka złośliwego w pobranym wycinku podczas biopsji mammotonicznej. Z uwagi na chorobę w rodzinie byłam pod stałą kontrolą w poradni chorób sutka. I chociaż nie mam zmutowanych genów to jednak dotknęła mnie ta choroba. Obecnie jestem w trakcie chemioterapii w Gliwicach, następnie mastektomia, naświetalnia i nie wiem jeszcze co za świństwo, ale jak powiedziała pani onkolog na początku leczenia będzie to raczej leczenie radykalne z uwagi na obciążenie rodzinne. Przeżywam chorobę sinusoidalnie, raz spokojnie i z nadzieją, raz z przerażeniem i rezygnacją. Mam już dość tego a jestem chyba nawet nie w połowie swojej drogi. Z początku trzymałam się z daleka od netu i jego sensacji oraz tego forum. Chciałam żeby opieka lekarska dała mi wystarczającą pewność że dzieje się ze mną dobrze tzn. robię ja i inni wszystko co możliwe do wyleczenia. A jednocześnie ograniczyć nowe wrażenia głównie strachu i obaw przed tym co przeżywali inni. Wielokrotnie płaczę, czytając Wasze historie. No ale i tak zaczęłam dociekać i grzebać, szukać informacji i chyba trochę też chcę podzielić się tym co z kolei jest moim udziałem, moimi przeżyciami i lękiem, głownie przed operacją i życiem po niej.

Komentarze do profilu

«
»
 • jagodula (offline)

  Sławkow 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2016-11-03 21:00:10
   

  :jablko:Witaj na forum. Agnieszko, panowie nie tylko zaglądają, czasem maja pecha i nowotwór piersi, niestety! Ale walczą dzielnie tak ja my. Powodzenia.:serce:

 • Kasudynek (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2016-10-29 20:07:17
   

  Dzięki  domina13 za przywitanie :)

 • domina13 (offline)

  Piotrków Tryb. 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2016-10-28 04:47:38
   

  Witaj na forum:roze:

 • Kasudynek (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2016-10-27 17:59:59
   

  Witam wszystkie czy też wszystkich, chociaż nie wiem czy panowie tu zaglądają. Mam na imię Agnieszka i dzisiaj tutaj debiutuję.:szok:

«
»