Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 16-02-2020

  Nie jestem lekarzem, ale to wedlug mnie racja, organizm powinien odpocząć; Alexix musimy walczyć o naszych bliskich, lekarze na początku po zobaczeniu wynikow mojej Mamy nie chcieli w ogole zaczynać leczenia.... Teraz jest ono wdrozone, walczymy na wielu frontach - chemia, odpowiednie żywienie, psychologiczne dobre nastawienie, modlitwa. Z całej siły trzymam za Was kciuki.

  cały wątek

 • 16-02-2020

  Aczkolwiek pacjentka o ile przeczytalam wszystko uwaznie nie ma stwierdzonych przerzutow do mozgu........

  cały wątek

 • 16-02-2020

  Wyniki watroby nie wygladaja źle, nie rozumiem czemu nie chca leczyć.... Musisz walczyć, tego sie nauczyłam odkad zachorowała moja Mama, opcje leczenia musza jakies być.

  cały wątek

 • 16-02-2020

  Moze podadza chemioterapie? Jak wygladaja parametry watrobowe - próby, bilirubina ?

  cały wątek

 • 13-02-2020

  Witajcie. Potrzebuje konsultacji, gdyż dopiero raczkujemy z chemioterapią. Nie jestem specjalistką, ale pozostaje mi logiczne myślenie, mam wrażenie, że muszę trzymać rękę na pulsie. Mama przyjmuje chemioterapię w cyklu d 1,8 co 21 dni. Chemię miała tydzień temu (07.02) i dwa tygodnie temu (29.01 - dwa wlewy w odstępach tygodniowych, ten lutowy przesunięty o 2 dni z uwagi na agranulocytozę). Czy teraz po 2gim wlewie nie powinno być 2 tyg przerwy do kolejnego wlewu w tym cyklu?, czyli wlew trzeci 20.02? Nasz doktor, wdrażający leczenie ustalił nam przyjęcie na oddział jutro (14.02), wydaje mi się, że coś się tu nie zgadza, ale może się mylę. Będę go jutro o to pytać, ale może już dziś mnie nakierujecie na prawidłowy tor myślenia. Pozdrawiam

  cały wątek