Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 26-10-2015

  Kochane Dziewczyny; mieszkam na Dolnym Śląsku, a dokładnie w Wałbrzychu i chce Was zapytać, czy wiecie o jkiejś terapii grupowej prowadzonej w okolicy. Juz sobie nie radzę z tą chorobą. Jestem w trakcie leczenia /4 EC, juz 5ty Taksol- jezcze 8 przede mną/. Było prawie dobrze; lekarka zrobiła mi w trakcie leczenie po raz pierwszy markery; są podwyższone i spowodowało to lawinę strachu, przerażenia, załamania. Potrzebuję wsparcia, bo boję się że nie przejdę przez ten koszmar. Jeżeli macie wiedzę na temata dobrej terapii, to poprosze o informacje.

  cały wątek

 • 04-10-2015

  Dzieki Marzusiu za odpowiedź. Może trochę mi lepiej - spokojniej. To parszywa choroba, która wprowadza ciągłe stany niepakoju, strachu, paniki. Już pare miesięcy choruje, a nie nie mogę zapanowac nad strachem. Czy przyjdzie kiedyś taki moment, ze bedzie spoojnie i bezpiecznie?

  cały wątek

 • 04-10-2015

  dzień dobry wszystkim. Lecze raka piersi od kilku miesięcy; zakończyłam pierwszy cykl chemii 4xEC, rtearz rozpoczęłam 12 Taksoli., Przed pierwszym taksloem zrobiono mi po raz pierwszy markery Ca 15.3 i okazało się ze sa na poziomie 35 jednostek. Lekarka nie chce tego komentowć, co wprowadza mnie w totalny lęk, bo nie wiem, co to oznacza; brak odpowiedxi na leczenie raka? czy pomimo leczenia postep choroby? Do tej pory byłam leczona w Niemczech i tam nie wykonywano badania poziomu markerów. Czy mam się mrtwić? Lilianna

  cały wątek

 • 07-09-2015

  Rose. Miałaś rację. juz jest lepiej, wracam do grona żywych. Dzięki za wsparcie. Dziewczyny nawet nie wiecie jak to wiele znaczy, gdy można wesprzeć sie na Was.

  cały wątek

 • 06-09-2015

  Poradzcie! jestem czwart dzien po EC i mam wrazenie ze umre. Kazda czesc mojego ciała wazy chyba ze 100kg, jest mi niedobrze, boli mnie cale cialo, nie mam sily nawet sie odezwac. czy mozna sobie jakos w tym pomoc? Po raz pierwszy tak mnie rozlozylo. Do tego jestem sama w domu /o przepraszam z psem/ i nie wiem czy mam panikowac, czy poczekac az ten stan przejdzie>

  cały wątek