Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-12-2022

  To było moje pierwsze pytanie czy przy takim obciążeniu rakiem piersi mam brać hormony :-( Mam brac 3 ms i kontrola jajników. Niestety dostałam już wynik biopsji tarczycy. Rak pęcherzykowy :-( Nie wiem nic o rakach tarczycy. Nie wiem od czego zacząć. Wielokrotnie pisaliście o szoku i wspomagaczach. To mogę potwierdzić:-( Nie zdążyłam zdiagnozować tego tworu pod pachą. USG piersi na onko mam dopiero w marcu. I tyle z pielgrzymek po doktorach. Wszystkim oczekującym na wyniki życzę siły I spokoju.

  cały wątek

 • 04-12-2022

  Tomaszu, ginekolog zapisał Drovelis (zawiera estetrol i drospirenon). Zaczęłam drugie opakowanie. Endokrynolog dołożył euthyrox. Mój lekarz poz podszedł poważnie do wszystkich objawów. Skierował na kolejne. Czekam cały czas na biopsję. Ps.co się dzieje z tym forum. Taka ogromną baza wiedzy i danych, cennych porad ciągle jest atakowana. Nie ma na to rady?

  cały wątek

 • 20-11-2022

  Cześć. Moja pielgrzymka po doktorach trwa. Ginekolog potwierdziła obie torbiele na jajnikach i zaproponowała hormony. Jeżeli nie zareagują to zabieg. Kiepsko się czuję po nich. Z testu Roma wyszło wysokie ryzyko. Endokrynolog po wynikach hormonów tarczycy i ponownym usg podejrzewa raka tarczycy. Na początku grudnia mam biopsję celowaną. Tak bardzo skupiłam się na piersiach, że zapomniałam, że mój organizm to całość. Jestem zdołowana

  cały wątek

 • 29-10-2022

  Piszę znowu, bo mam tylko "Was". Ponieważ ciągle czuję pieczenie w tej mojej piersi i pacha jest opuchnięta poszłam prywatnie na usg. Pod pachą jest dobrze odgraniczony, obszar 33x 13mm dość jednorodny z centralnie położonym obszarem płynowym o wielkości wielkości 3,4 mm. Lekarz nie wie co to jest. Postawił znak zapytania. W tarczycy guzek hypoechogeniczny ze zwapnieniami 11x9x13mm ze skąpym unaczynieniem typu mieszanego. Na dokładkę w obu jajnikach torbiele 5,5 cm których na bank rok temu nie było bo chodzę regularnie do ginekologa. Lekarz powiedział tylko biegiem do ginekologa..

  cały wątek

 • 14-10-2022

  Mgiełko, Tomaszu, biopsja była robiona rok temu po tym jak radiolog dał birads4a. A rezonans wyprosiłam z uwagi na obciążenie i objawy. Badań genetycznych nie miałam robionych bo u siostry nie wyszły mutacje.

  cały wątek