Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

  • 14-01-2017

    Dziewczyny (i chłopaki ) Mam pytanie: jestem po 4ac (ostatni w sierpniu) i 12 PAX co tydz (ostatnie podanie 7/12) wraz z herceptyną co 3 tyg. Mimo końca PAX ciagle odczuwam duże dolegliwości mięśniowe - bolą wszystkie mięśnie, mam problem ze wstawaniem, nie mam siły w dłoniach (nie udźwignie dzbanka) - i kostne - bolą mnie kosci srodpalcow jak chodzę i w rękach kości. Czy to efekt przyjmowania herceptyny? Miałam już w sumie 6 wlewow a w najbliższy czwartek wlew 7. A może wciąż efekt paclitaxelu który ze mnie wyłazi, bo w m tygodniu wyszły mi rzęsy i brwi (włosy sie trzymają). Herceptyne przyjmuje domięśniowo i to może ona tak działa .... Pytam bo niewyobrażalne sobie, ze ten stan sie utrzymuje przez kolejne 12 herceptyn .... Ktoś tak miał? Pomóżcie....

    cały wątek

  • 12-01-2017

    W trakcie taksanów (Paclitaxel) brałam D3 z K (lekarka sugerowała min 2000 j. a najlepiej 4000j), co drugi trzeci wlew Hepamerz na wątrobę (podobno 30x mocniejszy niż Essentiale forte) pod koniec tabletki z Kurkumą (lekarka do niej nie miała zastrzeżeń w przeciwieństwie do vitC). Jak miałam problemy z jamą ustna (mniejsze oczywiście niż przy AC) to sprawdzone płukanie z Fomukalu (uwaga: mam niewykorzystane całe opakowanie Fomukalu do odsprzedania po dobrej cenie bo już nie potrzebuje - jak ktoś chętny proszę info na priv)

    cały wątek

  • 12-01-2017

    Najważniejsze, ze wiesz co bedą robili teraz nastaw sie na działanie, bedzie rożnie raz lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu i pamiętaj, ze wszystko jesteśmy w stanie znieść i z perspektywy zawsze powiemy ze nie było tak strasznie jak sie wydawało wiec po co sie martwić : Jakby coś to pisz a pomożemy

    cały wątek

  • 12-01-2017

    Trzymaj sie Reniu (czy wolisz Renato?) Dasz rade jak tylko dobrze sie do tego nastawisz, u mńie to działało. W razie czego pisz na priv. Polecam Tobie, i innym z Was które bedą lub są w trakcie brania taksanów by zabezpieczyć sie odpowiednio przed ich negatywnymi skutkami, w szczególności drętwieniem stop i palców. Moja pani dr poleciła mi zimne okłady stosowane w trakcie podawania samej chemi białej. Dobrze chlodzilam stopy i ręce (okłady żelowe duże mocno zmrożone przywoziłam ze sobą) ii powiem wam, ze prawie nie odczuwam skutków ich brania. Fakt, mam czasami mrowienie w piętach i delikatne odrętwienie w koniuszkach palców ale tylko delikatne i nie wpływa to negatywnie na moją sprawność. Nie mam tez problemów z paznokciami u rąk, nie żółkną i nie czernieją jak niektórym moim koleżankom "z chemii ". Palce u nóg dostały w kość przy czerwonej i ropiały mi (pisałam o tym wyżej) ale biala chemia już nie pogorszyła ich stanu. Dlatego warto chłodzić, polecam

    cały wątek

  • 10-01-2017

    Będę czekać na "relacje" I trzymam kciuki by poszło gładko i z super skutkiem

    cały wątek