Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 29-11-2016

  Witam. Mam rama piersi z przerzutami do płuc. Obecnie jestem na paklitaxelu co tydzień i herceptynie co 3 tygodnie. Leczenie przynosi dobre skutki - na ten moment bardzo duża regresja zarówno w piersi jak i płucach. Dziś odebralam wynik tk klatki w którym napisano o ognisku sklerotyzacji na zebrze 4. Do oceny w scyntygrafii (poprzednia scyntygrafia z lutego - czysta). Jeśli potwierdzi się że to przerzut jak powinno wyglądać dalsze leczenie? (ból nie występuje); Pozdrawiam, Agnieszka

  cały wątek

 • 22-03-2016

  W czwartek mialam pierwszy wlew - zaskakujaco dobrze wszystko przeszlam. Mdłości jeden dzien i suchosc w ustach. W sb bylam w stanie pojsc do teatru i normalnie funkcjonowac. Dzis 'strzyka' mi w stawach, czy ktos tak mial? Czy powinnam się niepokoic i pytac lekarza? Nie moge sie juz doczekac kolejnej chemii. Chcialabym juz miec to wszystko za soba.

  cały wątek

 • 16-03-2016

  Jutro mam swoja pierwszą chemioterapię - chciałabym wcześniej spotkać się i porozmawiać z psychologiem. Czy ktoś wie jak to wygląda w DCO? Czy psycholog jest dostępny każdego dnia? Czy macie może jakieś numery telefonów lub inne namiary na psychologów z DCO? Jaką mogę mieć pewność że przed chemią uda mi sie z kimś porozmawiać? Chciałabym to już dziś sobie zabezpieczyć.

  cały wątek

 • 15-03-2016

  Dziewczyny - w czwartek moj pierwszy wlew. Boje sie jak cholera. Chcialabym zdazyc przeczytac caly wątek i być przygotowana na to co może mnie spotkać. Jak dobrze ze wy tu jestescie...

  cały wątek

 • 15-03-2016

  Witajcie dziewczyny! Czytam was od początku diagnozowania się - i tylko dzięki temu forum jestem tu i jestem gotowa do walki. Mam 29 lat i jestem kompletnie przerazona. Moj gad to rak rozsiany do wezlow i pluc tk glowy i scyntygrafia dopiero przede mna).W czwartek zaczynam chemie AC - pelna obaw i niepewnosci.

  cały wątek