Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 24-02-2022

  Witam,mi przy zaparciach pomógł Movicol,w Polsce odpowiednik to Moxalole,z tego co wyczytałam.Jest to proszek do rozpuszczania. Ja piłam jedną saszetkę na czczo,ale przy bardzo silnych zaparciach można więcej. Z zaparciami meczę się właściwie od zawsze,w trakcie czerwonej chemii było jeszcze gorzej,chociaż może nie aż tak jak u Ciebie,natomiast w trakcie paklitakselu wszystko się unormowało i o dziwo toaletę odwiedzałam regularnie,co nawet przed chemią się nie zdarzało. Może i u Ciebie w trakcie paklitakselu się polepszy.

  cały wątek

 • 13-06-2021

  Dziękuję za odpowiedź. Ale czy taki wynik jest równoznaczny z wyleczeniem,bądź można go porównać do stanu jakby tego nowotworu nigdy nie było?Czy jednak nie jest aż tak kolorowo?

  cały wątek

 • 12-06-2021

  Witam, mam pytanie odnośnie wyniku pooperacyjnego po chemioterapii. Udało się osiągnąć całkowity regres,nie znaleziono żadnych komórek nowotworowych w miejscu po guzie (ypt0N0). Wiem że to dobry wynik leczenia z czego się cieszę,ale co to właściwie dla mnie oznacza?Jak to rokuje,czy są na to jakieś procenty czy statystyki? Mógłby mi ktoś coś bliżej wyjaśnic Dodam że był to her2+++ bez hormonów.

  cały wątek

 • 14-04-2021

  Nie,leczę się w Berlinie(Buch),tu też mieszkam. Powinnam dostać docetaxel zamiast paklitakselu, ma lepsze działanie przy her2?? W sumie teraz to pewnie bez znaczenia bo już jestem po chemii.Za wiele nie pytałam,brałam co dawali.W każdym bądź razie poskutkowało bo guza już po 4 Ec nie było.

  cały wątek

 • 13-04-2021

  Chemia 4xEC co 2 tygodnie,12x paklitaksel co tydzień +pertuzumab +trastuzumab co trzy tygodnie.

  cały wątek