Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 13-06-2021

  Dziękuję za odpowiedź. Ale czy taki wynik jest równoznaczny z wyleczeniem,bądź można go porównać do stanu jakby tego nowotworu nigdy nie było?Czy jednak nie jest aż tak kolorowo?

  cały wątek

 • 12-06-2021

  Witam, mam pytanie odnośnie wyniku pooperacyjnego po chemioterapii. Udało się osiągnąć całkowity regres,nie znaleziono żadnych komórek nowotworowych w miejscu po guzie (ypt0N0). Wiem że to dobry wynik leczenia z czego się cieszę,ale co to właściwie dla mnie oznacza?Jak to rokuje,czy są na to jakieś procenty czy statystyki? Mógłby mi ktoś coś bliżej wyjaśnic Dodam że był to her2+++ bez hormonów.

  cały wątek

 • 14-04-2021

  Nie,leczę się w Berlinie(Buch),tu też mieszkam. Powinnam dostać docetaxel zamiast paklitakselu, ma lepsze działanie przy her2?? W sumie teraz to pewnie bez znaczenia bo już jestem po chemii.Za wiele nie pytałam,brałam co dawali.W każdym bądź razie poskutkowało bo guza już po 4 Ec nie było.

  cały wątek

 • 13-04-2021

  Chemia 4xEC co 2 tygodnie,12x paklitaksel co tydzień +pertuzumab +trastuzumab co trzy tygodnie.

  cały wątek

 • 13-04-2021

  Szukałam trochę na forum i nic na ten temat nie znalazłam.Z tego co wiem będzie to naświetlanie na otwartą ranę w trakcie operacji w miejscu gdzie był guz( IORT czy jakoś tak się to nazywa), skraca to czas późniejszych naświetlań -to tyle co wiem co mnie czeka i miałam nadzieję dowiedzieć się od was czegoś więcej. W sumie to leczę się w Berlinie,bo tu mieszkam ale myślałam że takie coś stosuje się dość powszechnie. Wobec tego pozostaje mi to przejść w niewiedzy. Jeśli chodzi o moją chorobę to jestem her2 +++,er-,pr-, guz miał ok 10 mm.Chemia+5 kursòw przeciwciał już za mną, no i jutro operacja z dodatkowymi atrakcjami przed ktòrą mam mega stracha. Pozdrawiam

  cały wątek