Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 17-03-2021

  Nadal zapraszam do wypełniania ankiet, staram się podbić post, by był lepiej widoczny. Może jeszcze 2 Panie się skuszą na wypełnienie ankiety i osiągnę satysfakcjonującą ilość ankiet.

  cały wątek

 • 15-02-2021

  Brakuje mi jeszcze wielu ankiet. Zachęcam do odpowiadania na pytania. Po zebraniu wystarczającej ilości ankiet zamknę post

  cały wątek

 • 18-01-2021

  Na pewno skorzystam, bardzo dziękuję za zainteresowanie

  cały wątek

 • 18-01-2021

  Szczerze mówiąc to nie. Jak zaczęłam interesować się tematem to usłyszałam od taty coś w stylu "mama robiła badania i nie jesteś obciążona genetycznie". Oczywiście w to uwierzyłam, nie rozumiałam tylko jak to jest, że robi się komuś badania i stwierdza się dziedziczność u innych ludzi. Raczej to mama nie była obciążona genetycznie, ale że nadal tego nie rozumiem to nie wiem jak interpretować te słowa. Dopiero przy pisaniu pracy i zapoznaniu się z literaturą dochodzę do wniosku, że badania mi nie zaszkodzą. Nawet znalazłam w swoim mieście miejsce gdzie robią takie badania. Pewnie pójdę i je zrobię, jednak nadal nie wiem czy warto, czy tamte badania mamy wystarczą.

  cały wątek

 • 18-01-2021

  Dzień dobry. Jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Familiologia. (Wiem, dziwny kierunek) W ramach pracy dyplomowej prowadzę badania dotyczące jakości życia kobiet po mastektomii. Wierze w to, że wyniki pomogą mi zrozumieć co doświadczała moja mama, a przy okazji posłużą celą naukowym. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Bardzo proszę o jej wypełnienia, każda odpowiedź jest dla mnie cenna. Z góry dziękuję ❤️ Badania Do badań o tej tematyce zainspirowała mnie mama. Niestety odeszła jak byłam w liceum. Wiem, że takich badań jest bardzo dużo, ale w te się angażuje całym sercem. Napisanie teoretycznej podstawy pracy było dla mnie wyzwaniem. Miałam wiele załamań. Postawiłam hipotezę, że z rakiem piersi tez może być dobrze, wierze w to. Mam nadzieje, że się nie zawiodę, ale wiadomo, że różnie to w życiu bywa.

  cały wątek