Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 11-05-2016

  Miciumpka! Jakas nieogarnieta jestem.Wlasnie przeczytalam jeszcze raz Twoje pytanie.Nie bylo do mnie tylko do iwonaxk.Taka zakrecona jestemna swoje usprawiedliwienie mam,ze bylam po scyntygrafii kosci i pewnie ten izotop tak mnie otumanił

  cały wątek

 • 09-05-2016

  Miciumpka,widać chłonkę pod skórą. To tak jakby zrobił Ci się pęcherz po oparzeniu,albo odcisk.Chlupie pod skórą i się przemieszcza.Nic mnie nie boli,ale wygląda nie ciekawie i skóra się troszkę przy tym rozciąga.Niestety.I nie ma mocnych ,żeby ją gdzieś przepchnąć. Masarze nie wiele pomagają.

  cały wątek

 • 09-05-2016

  Oby Wam się wiodło kochane dłuuuuugo

  cały wątek

 • 09-05-2016

  Vega!Jestem cztery tygodnie po jednoczasówce i jeszcze w operowanej piersi zbiera mi się chłonka.Jeżdze do szpitala co 4 dni na ściąganie.Chłonka jest bardzo indywidualną sprawą.Dreny miałam wyjęte w 6 dobie,bo były puste i poszłam sobie do domku.A po dwóch dniach chłonka pokazała sie w piersi. Nie ma na to mądrych. Myslę, że to kwestia węzłów,których nie ma po operowanej stronie piersi. Taki mam organizm.Z każdym dniem jest jest coraz mniej i mam nadzieję że wkrótce już przestanę jedzdzić na ściąganie i Tobie też tego życzę.

  cały wątek

 • 08-04-2016

  Dziękuję Kass

  cały wątek