Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 03-08-2021

  Tomasz, ortopeda podejrzewał, że może być jakiś ucisk, który powoduje skurcze. Przez cały weekend prawie nie mogłam chodzić jeden napad skurczu za drugim już teraz przesunęły się do łydek. Byłam wczoraj u Neurologa , który podszedł dość starannie do mojego stanu . Dostałam kolejny lek rozluźniający napięcie mięśni Baclofen na dzień i Sirdalud na noc . Mam zrobić badania krwi i RTG Górnego odcinka kręgosłupa, pani doktor podejrzewa, że ti może być tarczyca . Tomasz taxany ? nie wiem o czym piszesz, możesz coś więcej.

  cały wątek

 • 27-07-2021

  Tomku, dziękuje za odpowiedz . Ja miałam tylko radioterapię biorę Tamoxifen , czekam na rezonans magnetyczny kręgosłupa badania B12 są w normie robiłam. Stan w tej chwili jest tragiczny stopy wykręcaja mi się a ból jest makabryczny. Nie wiem gdzie szukać pomocy z wynikami wrócę do neurologa i ortopedy ( rezonans )’

  cały wątek

 • 27-07-2021

  Dzień dobry, mnie nie było na forum ale dzisiaj postanowiłam napisać i poprosić was o pomoc. Od mniej więcej trzech miesięcy dokuczają mi silne skurcze stóp, ma to miejsce nad ranem lub gdy leżę na kanapie wieczorem. Dochodzi dobrego, że nie mogę chodzić palce podwijają mi sie do góry i wzdłuż stopy przechodzą fale skurczy. Myślałam , że to brak magnezu i potasu poszłam do internisty zostałam przebadana na wskroś wyniki s normie . Kolejny lekarz tym razem neurolog zlecił mi próbę tężyczkową i badanie w kierunku Polineuropatii , pierwsze robię we czwartek , drugie wykazało brak Polineuropatii. Dostałam leki , bo nie mogłam spać tak mi wykręcali stopy i łydki lek nazywa się sirdalud 4 mg po , którym padam natychmiast i zasypiam . ( biorę na noc) nie mam specjalnie poprawy. Proszę was o pomoc co ja mam dalej robić ? Z dnia na dzień moja ruchomość jest mniejsza a ból coraz większy . Skurcze są takie silne i unoszą mi palce stop w górę nie wiem co robić. Pozdrawiam serdecznie z prośba o radę jakie jeszcze zrobić badania , jak szukać przyczyny. ??czy to mogą być powikłania po radioterapii sprzed dwóch lat?

  cały wątek

 • 09-08-2020

  Żegnaj Berni, odpoczywaj w spokoju. ????

  cały wątek

 • 07-09-2019

  Berni, trzymam kciuki

  cały wątek