Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 19-09-2017

  Witajcie! Czy podczas przeziębienia można kontynuować naświetlania? Jestem dopiero po 7 (z 21) i czuję, że coś mnie "rozbiera". Ratuje się czym mogę, ale nie wiem co będzie jutro. Czy radioterapie można przerywać? Czy są do tego jakieś przeciwwskazania? Czy przerywane naświetlania są równie skuteczne?

  cały wątek

 • 26-07-2017

  Ja również biorę reseligo (pierwszą dawkę dostałam na 2 tygodnie przed pierwszą chemią). Mam brać podobno przez 5 lat (plus tamoxifen)

  cały wątek

 • 26-07-2017

  Witajcie, czy znajdzie się kobietka, która 12 taksanów przeszła bez większych powikłań i sponiewierań?? czytałam już o odpadających paznokciach, o problemach z sercem etc. teraz chciałabym przeczytać o tym, że taksany nie takie straszne i czerwona była gorsza ;-) niedługo zaczynam z taksanami i muszę pozytywnie się nastawić :-) Aga, bez porównania - taksany to pikuś do AC!!! Ja miałam chyba większość możliwych skutków ubocznych przy AC, byłam bardzo wymęczona. Przy taksanach (niedługo je kończę), jest o "niebo" lepiej (są oczywiście inne rzeczy, ale znacznie mniej męczące niż przy AC). Po wlewie możesz być senna, ale następnego dnia wstajesz i śmigasz

  cały wątek

 • 17-07-2017

  Po stokroć dziękuję! Jutro lecę rano do apteki! Jak na razie ropa leci spod jednego u dłoni. Oby na tym się skończyło... Jeszcze 5 wlewów przede mną!

  cały wątek

 • 17-07-2017

  Gosia0101, dziękuję za szybką odpowiedź! Czyli jest nadzieja Jak często przemywasz pazurki rivanolem i smarujesz mascia? Ja swoje mam króciutkie, ale jak odrosna nie wiem czy dam radę je skrócić, tak bolą. P.s. jaki lepcami zaklejac ?

  cały wątek