Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 19-10-2015

  Kochane. Chciałam się podzielić wspaniała wiadomością. U mojej mamy po trzeciej chemii (schemat 12 palitaksel, potem 4AC) guza już nie czuc

  cały wątek

 • 03-10-2015

  Cześć Ewcia_B5. Niestety nie wiem, czy sa jakies limity na chemie, ale ja bym wziela mamy wyniki i poszla na konsultacje onkologiczna do innego lekarza w innym osrodku. Moja mama też jest trojujemna, guzek ok. 5cm. Mama wlasnie zaczęła chemię od samych taxanow (12), potem 4xAc, potem operacja. Trzymam za Was kciuki. Sama strasznie się o moją mamę martwię, wiec wiem jak strasznie musi być Ci ciężko.

  cały wątek

 • 30-09-2015

  Dziękuje Olu za ciepłe powitanie. Napisze do Izulki. Trzymaj się cieplutko

  cały wątek

 • 29-09-2015

  Cześć Dziewczynki. Moja mama (55 lat, zawsze zdrowa jak ryba) ma zdiagnozowanego raka piersi G3, potrójnie ujemny. Po pierwszym szoku mama odzyskała wigor w momencie gdy rozpoczęliśmy leczenie. Ze względu na dużego guzka (jakiś czas temu 4 cm, ale rośnie szalenie szybko) leczenie rozpoczęło się od chemii w schemacie: 12 palitaksel potem 4 AC. Operacja ma być pózniej. Czy taki schemat w tym taka kolejność chemii (z tego co czytam zazwyczaj najpierw jest AC) jest napewno najlepszy? Czy któraś z Was się spotkała z taka procedura? Proszę dajcie znac.

  cały wątek