Avatar

Komentarze do profilu

«
»
 • dziubas (offline)

  Gdańsk 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-08-04 14:28:54
   

  :buzki::pociesza::buzki:Olga! Odwagi! :ok:

 • braja (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-05-07 18:03:16
   

  http://www.gabinet-zdrowie.com/terapie-oczyszczajace/odkwaszanie-wg-dr-kubata/

   

  O tutaj jest jego przepis na oczyszczanie organizmu. Tylko te leki to chyba były na receptę, już nie pamiętam... 

 • braja (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-05-07 17:59:53
   

  Witaj Olga!

  Prosiłas o namiary na "doktora od oczyszczania"- musze zapytac mamę, bo oczyszczanie robiłam juz po leczeniu i wizyta była "zaoczna", gdyż ja byłam już za granicą. Moja mama poszla do niego z analiza pierwiastkową moich włosow (tego co odrosło po chemii). Nazywa się Kubat i chyba jest z Łodzi, sęk w tym, że mama poszła do niego kiedy był z wizyta w Lublinie, więc nie wiem czy ma jakieś namiary na jego oryginalne miejsce urzedowania. Zreszta, byc może przyjeżdża on tez do Twojej miejscowości?

  On sugerowal suplementy i leki na podstawie tego co wykazała analiza, ale ponieważ było ich dużo i były bardzo drogie, to zdecydowałam się tylko na kilka. Brałam je przez ok 7 miesięcy.

  Były to miedzy innymi enzymy trawienne (chemioterapia niszczy bakterie w jelitach, więc tym samym uposledza trawienie i wchlanianie), alkala na odkwaszenie, 2 specyfiki homeopatyczne na odkwaszenie, wapń z witaminą D3 i magnezem, selen, jakieś tabletki na poprawę tolerancji glukozy w organizmie, plus miałam zalecone jakies zioła do picia

 • Olga11 (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-01-23 20:44:03
   

  Witaj Bezsenna, bardzo dziekue za wsparcie. Tego potrzebuje bardziej niz moja Mama. Ona spokojnie podchodzi do choroby. Ja przy niej tez, ale w nocy to mam tysiac mysli. 

  Przepraszam, ze dopiero teraz odp, ale na tym portalu dopiero zaczelam i jeszcze nie potrafie znalezc gdzie moge pisac i sprawdzac czy do mnie ktos napisal.

  U mamy pierwszy objaw - powiekszone wezly podpachowe. Za kilka dni usg, guza w piersi nie ma. Mammografia - zmieniona architektura piersi. biopsja piersi 2 razy nie wykazala komorek rakowych, biopsja wezla wykazala. 

  Nie mamy jeszcze wyniku rezonansu piersi. 

  Dzis na konsylium zlecono chemioterapie AC - 4-6 cykli

 • bezsenna5 (offline)

  Lublin 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-01-17 23:09:33
   

  :serce:Witaj Olga:pociesza:a czy mamusi robili biopsję? Nie martw się na zapas, zobacz ile nas tu jest, nawet jeżeli to gadzina to też się leczy. Głowa do góry, pozdrawiam Ciebie i mamusię bardzo cieplutko:serce:

«
»