Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 29-06-2023

  Dziękuję ❤️

  cały wątek

 • 26-06-2023

  Zmiana okazała się łagodnym brodaczakiem. Ale dzisiaj miałam biopsję kolejnej zamiany z tej piersi i znów pojawił się niepokój bo zmiana mała tzn 5mm na 3 mm ale wyższa niż szersza

  cały wątek

 • 30-05-2023

  Bardzo Ci dziękuję. Potrzebowałam tego

  cały wątek

 • 29-05-2023

  Dziękuję za odpowiedź, a jeśli zmiana miała częściowo nieregularny kształt to czy jest przesadzone, że to rak? Tak się boję, mam dwójkę dzieci, mamę chorą na raka i to wszystko jest dla mnie strasznie trudne. Czy może mnie ktoś pocieszyć? Wesprzeć dobrym słowem?

  cały wątek

 • 22-05-2023

  Dzień dobry, jestem tu nowa. Piszę ponieważ dzisiaj zrobiono mi biopsję mammotomiczną. Moja historia zaczęła się w grudniu od przezroczystego wycieku z piersi. Oczywiście poleciałam na usg i lekarz stwierdził, że nie widzi powodu do niepokoju przy takiej budowie piersi. W lutym zaobserwowalam krwawy wyciek z piersi. Miałam robione badanie USG i rezonans, które nic nie wykazały. Cytologia wycieku pokazała zmiany zapalne. Postanowiono wykonać jeszcze raz USG i ono pokazało zmianę 4*6 mm. Lekarze nie wiedzieli czy to zmiana lita czy torbiel z gęstym płynem. Nie miała przepływów. Dzisiaj mi ją usunięto i jednak nie była to torbiel. Nic więcej lekarz nie chciał powiedzieć bo uważa, że byłoby to wróżenie z fusów. Czy jest szansa, że guzek mimo wszystko jest łagodny? Jak przetrwać czas oczekiwania na diagnozę i nie zwariować? To już się tak długo ciągnie, że naprawdę mam już bardzo napięte nerwy. Trudno mi też nie myśleć o tym, że USG robiłam co chwilę i nic nie pokazywało wcześniej żadnych niepokojących zmian, a nawet rezonans nic nie pokazał.

  cały wątek