Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 02-01-2018

  Popłakałam się, ostatnio rzadko tu zaglądam, skupiłam się na grupach na FB, tam po prostu zaglądam co chwilę- aplikacja na telefonie. Nie wiem co napisać, chyba tylko tyle, że trzeba próbować wierzyć do końca....

  cały wątek

 • 17-11-2017

  Dziewczyny, moja Mama ma teraz schemat 12 pxl plus karboplatyna- ale okazuje się, że karboplatyna co trzeci wlew....Czy to normalne, tak powinno być ?

  cały wątek

 • 12-11-2017

  Dziewczyny, co polecicie na rozdwajające się na potęgę paznokcie? U Mamy i u mnie ostatnio też ;-)....Może poleciłybyście jakąś godną uwagi odżywkę? Olej kokosowy, rycynowy- nic nie pomagają.... :-(

  cały wątek

 • 12-11-2017

  Dziś mija 10 rocznica operacji żony i niemal 3 rocznica zakończenia leczenia tamoxyfenem. Koszt leczenia to zespół metaboliczny (dna moczanowa, insulinooporność) po stosowaniu antyhormonów. Jednak to niewielkie koszty (choroby dobrze poddające się leczeniu lekami i dietą)- nie ma co szukać problemów, gdzie de facto ich nie ma. Pozdrowienia dla innych walczących Amazonek. Gratuluję Wam, a Twojej żonie tak zaangażowanego w chorobę męża .

  cały wątek

 • 11-11-2017

  Uczulam na spadki neutrofili (granulocytów obj.)- jeśli nie ma podania Filgrastymu (np. Zarzio, Neupogen) to rzadko następny wlew jest w terminie. Tomaszu, a wiesz może czy może to przepisać lekarz POZ? I czy poczekać do następnej morfologii przed wlewem czy już lepiej teraz zacząć to przyjmować ?

  cały wątek