Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 12-02-2019

  Aktualnie jesteśmy po wlewów zolendronowym i jedynie na lekach przeciwbölowych. Od lekarza prowadzącego usłyszeliśmy że na tym etapie oni nic już nie stosują jedynie lekarka powiedziała że ze względu na więź emocjonalną z mamą o ile wyniki pozwolą to za 2 tygodni spróbuję podać jeszcze jeden rodzaj chemii tabletkowej ale to bardziej na stan psychiczny mamy żeby widziała że się nie poddają niż na oczekiwane efekty.

  cały wątek

 • 11-02-2019

  Moja mama ma przerzuty w wątrobie, płucach, mózgu ostatnio zrobiliśmy scyntygrafie i wyszło że jest już zajęty praktycznie cały kosciec. Zmiany na wątrobie widoczne były już na samym usg. Potem tomograf jamy brzusznej na cito.

  cały wątek

 • 28-01-2019

  Po radioterapii dostaliśmy skierowanie do hospicjum domowego mama jest nadal leczona onkologicznie ale dzięki temu mamy wizyty pielęgniarki która dba żeby mamę nic nie bolało + pobiera krew bez kolejek w przychodni. Mama niestety słabnie z dnia na dzień najprostsza czynność ja męczy brak apetytu do tego kręgosłup daje o sobie znać ale mamy teraz plastry które póki co pomagają . Na jutro wywalczylismy naświetlanie a w środę scyntografia.

  cały wątek

 • 28-01-2019

  Chemia tabletkowa którą wcześniej pisałam była jedyną firmą leczenia. Jeśli chodzi przerzuty w mózgu robione było tylko naswietlanie i mama brała sterydy na obrzęk jaki się zrobił. W rozmowie z lekarzem wyszło że podobno noc więcej poza naświetlaniem nie mogą zrobić. O tych wlewach mówiła mi właśnie pielęgniarka z hospicjum domowego ale to dopiero po naswietlaniu o które dzisiaj walczymy bo pomimo skierowania na cito i zagrożeniem życia usłyszeliśmy w rejestracji że nie ma miejsc na oddziale .

  cały wątek

 • 27-01-2019

  Mam zdjęcie wyniku tomografii ale nie mogę tu dodać

  cały wątek