Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-08-2016

  oddam za darmo 10 ampułek "CAPHOSOL B 15ml", termin ważności do 05.2017r.

  cały wątek

 • 22-07-2015

  Dexamethazon w różnych dawkach w zależności od ilości drgawek. No i jesteśmy po naświetlaniach ( maj) około 2 tygodni po naświetlaniu mama znalazła się w stanie krytycznym w szpitalu. Powód, śmiertelna dawka uwolnionego potasu po rozpadzie guza. Nie doszłoby do tego gdyby mamy nerki pracowały prawidłowo, niestety jest dializowana. Mimo, że mamy stan wówczas cały czas się pogarszał, wszyscy lekarze również na dializach wiązali ten stan z mamy chorobą podstawową, powtarzając nam że to koniec. Dopiero w szpitalu okazało się, ze to potas i błędy w dializowaniu. Mama miała nie przeżyć nocy, przeżyła i od tej chwili jej stan powolutku się poprawia. Paraliż ustąpił,drgawki również, walczymy z rehabilitantem o każdy krok. Niestety w czerwcu przeżyliśmy nagłą śmierć mojego ojca. Mam nadzieję, że to wynik stresu, a nie nawrót ponieważ mama miała już dwa ataki padaczki z utratą przytomności. Czekamy na wynik rezonansu.

  cały wątek

 • 10-05-2015

  Mama 7 lat temu miała zdiagnozowany nowotwór piersi. Mastektomia, usunięcie węzłów chłonnych. Przerzuty do wątroby, węzłów chłonnych i nagle spokój na 2 lata. W sierpniu 2014 r przerzut do płuc i właśnie teraz dobre wyniki, brak zmian na płucach. A tydzień póżniej nagle kłopoty z chodzeniem, niedowład prawej ręki. Dopiero teraz obserwuję jakąś dziwną sytuację, onkolog, neurolog, neurochirurg jakby wszyscy mają czas. Wędrujemy od lekarza do lekarz wszystko to trwa już od 2 miesięcy. Mama już jest na wózku, drgawki powróciły. Cały czas jest na lekach zmniejszających obrzęk i przeciwdrgawkowych. Jutro wizyta u onkologa i liczę, że tym razem będzie decyzja o naświetlaniu całej głowy.

  cały wątek

 • 08-05-2015

  Dziękuję bardzo za informację . Już tam zerkam. W Poznaniu mama niestety nie została zakwalifikowana, powód rezonans sprzed miesiąca i CyberKnife według lekarki która wykluczyła mamę jest najskuteczniejszy kiedy jest jedno ognisko, u mamy są dwa, a teraz już być może więcej. Nigdzie czytając o tego typu naświetlaniu nie spotkałam się z podobną informacją.... Tomku, jeszcze raz dziękuję za reakcję .

  cały wątek

 • 05-05-2015

  Panowie bardzo Wam dziękuję za reakcję i wyczerpujące odpowiedzi. Leki na obrzęki i p. drgawkowe mamy. Drgawki ustąpiły, natomiast gorzej sytuacja wygląda z niedowładem jest zdecydowanie gorzej. Ale od ponad miesiąca od diagnozy dalej lekarze nie mają pomysłu na leczenie, więc szczerze liczę, że podczas jakiejś terapii będzie odrobinę lepiej. Dziękuję jeszcze raz za reakcję .

  cały wątek