Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 09-12-2021

  Witam wszystkie dzielne Dziewczyny! Ostatni raz byłam tutaj w 2014 roku i rozmawiałam z Al_lą. Wtedy odeszłam z Forum, czując się już zdrowa, wyleczona. Uznałam, że to miejsce potrzebne jest bardziej innym kobietom borykającym się z chorobą. Odeszłam fizycznie, nie duchem. Myślałam o Was, czasem podglądałam... :-) Teraz drań wrócił. Właśnie we wrześniu równiutko po 15 latach wybadałam go! W październiku straciłam drugą pierś! Nie jestem nowicjuszką, więc radzę sobie, jednak potrzebuję trochę świeżych wiadomości odnośnie zabezpieczania się przed skutkami leczenia, więc będę Was "podglądać" od czasu do czasu. Pozdrawiam wszystkie znane i nieznane mi Dziewczynki! Rybka

  cały wątek

 • 08-02-2011

  Grażynko! Samych serdeczności na Twoje urodzinki!

  cały wątek

 • 29-03-2013

  Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim z Forum i ich bliskim zdrowia, spokoju ducha, radosnych spotkań w gronie najbliższych, wiosennego nastroju oraz umiejętności dostrzegania piękna tego świata. Niech refleksja wypływająca z przeżywania tego wyjątkowego czasu, przyniesie Wam miłość, radość i nadzieję na dobrą przyszłość Alleluja!

  cały wątek

 • 17-06-2011

  Perełko! Samych serdeczności!!!

  cały wątek

 • 05-03-2014

  Dziękuję serdecznie za piękne życzenia! Jest mi bardzo miło, że jeszcze o mnie pamiętacie... dawno tu nie zaglądałam, ale często myślę o Was wszystkich i życzę Wam samych sukcesów we wszystkim! Buziaki wielkie!

  cały wątek