Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 22-06-2012

  Też miałam mały biust. Moim patentem na widoczny biust są dwie protezy, przy czym co najmniej jedna musi być bawełniana. Wyciąga się z niej tyle, żeby idealnie pasowała na zdrową pierś, a na wspomnienie po piersi zakładałam protezę bez wyskubanej zawartości. Teraz ma dwie piersi. Jedna składa się z przeszczepionej skóry i silikonu, a druga jest zdrową piersią faszerowaną silikonem (225 cc). Osiagnęłam 75C. (Nowy biust jest moim prezentem dla samej siebie.)

  cały wątek

 • 22-06-2012

  U jednej z amazonek w szpitalu widziałam rozwiązanie następujące: 1. pierś zastępcza miała uszyty pokrowiec z elestycznej dzianiny bawełnianej (pokrowiec nie zniekszałcał kształtu protezy). Na górze pokrowca na zewnętrznej stronie była przyszyta jedna część zatrzaski (takie coś małego okrągłego z pasmanterii, składa się z dwóch części i jedna część wchodzi w drugą, jak wtyczka w gniazdo) 2. do biustonosza była przyszyta druga część zatrzaski (od wewnątrz na górze). Po założenia biustonosza, wkłada się protezę i przypina do biustonosza.

  cały wątek

 • 22-06-2012

  Włosy nadające się do noszenia na głowie, po zakończeniu chemioterapii zaczynają rosnąć po 1 lub 2 miesiącach. Przedtem są cieńkie i słabe. Na pytanie kiedy będziesz miała już swoje włosy znajdziesz odpowiedź jak sobie policzysz: 2 miesiące + oczekiwana długość własnych włosów w centymertach. Dokładniej możesz policzyć jeżeli pamiętasz jak szybko rosły Ci włosy o danej porze roku (latem szybciej a zimą wolniej). Korzystając ze statystyki można powiedzieć, że po 6 miesiącach od zakończenia chemioterapii, Twoje włosy będą miały od 4 do 6 cm długości.

  cały wątek

 • 22-06-2012

  marsówko, nie martw się za luźna peruką. Moje peruki taż były za luźne. Okazało się, że bardzo dobrze, bo gryzły mnie tylko na swoim obwodzie (jestem alergikiem). Tam gdzie odstawały było dobrze. Ponieważ peruki są robione na bazie siatki, to wiatr nie zerwie takiej peruki z głowy. Po prostu sobie przeleci pomiędzy peruka a skórą. (Uwaga na przeciągi na gołej skórze. Można się przeziębić) Peruki lubią się przesuwać i przekręcać. Ale tak naprawdę to tylko nosząca perukę wie, że peruka się przesunęła lub przekręciła. Obserwatorzy tego nie widzą. Przecież nikt z nas nie ma idealnej fryzury. Wiatr nas czesze po swojemu.

  cały wątek

 • 12-12-2011

  W chwili obecnej w Szpitalu Kolejowym piersi robi dr Węgrzyn. Wcześniej robili na zmianę dr Węgrzyn z dr Jarlińskim, ale dr Jarlińskiego już nie ma. Czyli wystarczy być przyjętym na oddział, a trafi się w ręce dr Węgrzyna.

  cały wątek