Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 15-09-2021

  Dziękuję. Właśnie nie wiem co to jest Za 3 tyg mam onkologa i będę chciała to wyciąć. Jeśli ktoś że Szczecina to czyta to odpłatnie można zrobić biopsję gruboigłową w szpitalu na Pomorzanach. Koszt 160 zł czeka się 2 tygodnie około. Wynik miałam po 10 dniach czyli bardzo szybko.Chcą tylko mailem jakieś podkładki czyli np opisu USG że jest jakaś zmiana.

  cały wątek

 • 15-09-2021

  Już jestem po wyniku biopsji gruboigłowej, to FA. Mam tylko pytanie czy to normalne, że 2 tyg po biopsji zmiana, lub tkanka obok niej jest twarda i większą?

  cały wątek

 • 15-08-2021

  Dziękuję, to może być dobry pomysł. Za 9 dni mam kolejne USG u innego radiologa i jeśli u niej też ta zmiana urośnie to może poproszę o szybszą diagnostykę. Jeśli nie to poczeka na normalną wizytę u onkologa, bo tak czy siak chcę wyciąć te zmianę i już o niej nie myśleć.Pozdrawiam i dużo zdrowia Wam życzę.

  cały wątek

 • 14-08-2021

  Dziękuję, w Szczecinie też znalazłam cennik że guboigłowa w szpitalu 350 zł ale czy tam z marszu można iść i to zrobić? Muszę chyba przedzwonić i zapytać, może się uda.Czy zawsze taką biopsję się robi pod kontrolą USG?

  cały wątek

 • 14-08-2021

  Witam, 3,5 roku temu wykryto u mnie w piersi zmianę około 13/14 mam na 7.Opisano ją jako węzeł chłonny lub fibroadenomę i zalecono okresowe kontrole. Tak sobie ją kontrolowałam przez ten czas aż tydzień temu poszłam na kolejną kontrolę i okazało się, że jest większa. 18 mm/ 7 mm tak jakby tylko wzdłuż urosła. Byłam prywatnie w Medicover i ginekolog robiący USG powiedział, że wygląda ona łagodnie ale urosła więc mam zrobić biopsję i bi RAID 3 mi dał, tak jak miałam do tej pory. Terminy wizyty w szpitalu w Szczecinie porażają, najbliższa za 8 tygodni. Co mam robić? Spokojnie czekać zy starać się jakoś przyśpieszyć ten proces? Z góry Wam dziękuję, strasznie się denerwuję, że tyle lat to hodowałem ale nikt nie zalecał wycinać...Zrobiłabym nawet prywatnie biopsję, ale z tego co czytałam cienkoigłowej nie ma sensu a gruboigłowej nie ma gdzie.

  cały wątek